Gdje smo
Vijesti:
28.05.2024.
Miting "ŽABAC" za kadete i mlađe za nama na PVC Mladost (50m) 18.-19.05.2024.!
Vise...
28.05.2024.
U Rijeci uspješni na "Kantrida Open" natjecanju 11.05.2024.!
Vise...
13.05.2024.
"MITING ZPK" uspješan za PK DUBRAVA i natjecatelje, 04.05.2024. na BK Utrina (50m)!
Vise...
13.05.2024.
"Junior cup" 13. Velika nagrada PKSJ u Sisku za nama 04.05.2024.!
Vise...
02.05.2024.
10. Miting "RIJEKA 2024" za kadete i mlađe za nama na Kantridi (50m) 28.04.2024.!
Vise...
02.05.2024.
"24. Velika nagrada PKSJ" u Sisku za nama 20.04.2024. na SRC SISAK (50m)!
Vise...
16.04.2024.
Međunarodni, 19. "FESTIVAL PLIVANJA" uspješno za PK Dubrava na BK Svetice 13.-14.04.2024.!
Vise...
11.04.2024.
MULTINATIONS YOUTH i JUNIOR međunarodna natjecanja sa predstavnicima naše ekipe u Skoplju (MKD) i Grazu (AUT), 06.-07.04.2024.!
Vise...
28.03.2024.
Međunarodni susret reprezentacija u Beogradu (SRB), 23.-24.03.2024. sa našim predstavnicima u sastavu HR plivačke reprezentacije!
Vise...
28.03.2024.
Miting "ŽABICA MSM Swim shop" za nama na PVC Mladost (50m) 23.03.2024.!
Vise...
22.03.2024.
19. Miting "Sv. Patrik 2024" iza nas na BK Utrina (25m), 16.-17.03.2024.
Vise...
20.03.2024.
Organizirali smo međunarodno natjecanje "ARENA Open", 9.-10.03.2024. na Sveticama! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
21.02.2024.
Prvenstvo Hrvatske za kadete (25m) u Zadru, 17.-18.02.2024. uspješno za mladu ekipu!
Vise...
14.02.2024.
Regionalna prvenstva Hrvatske Regije 3 za mlađe kategorije, početnike, mlađe kadete i kadete održana na PVC Mladost na Savi (25m)!
Vise...
23.01.2024.
Miting "MEDO" prvo natjecanje u 2024. za mlađe natjecatelje uspješno za nama!
Vise...
22.12.2023.
2023. godinu završili smo nastupom na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
13.12.2023.
Polufinale Antonia Milina na LEN Europskom prvenstvu (25m) u Otopeniju (ROU), 05.-10.12.2023.!
Vise...
04.12.2023.
"SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" uspješno za mladom ekipe kluba u Sisku 02.12.2023.!
Vise...
27.11.2023.
Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 (25m) za dobne skupine 25.-26.11.2023.!
Vise...
22.11.2023.
14. Miting "Sv. Krševan" u Zadru na Višnjiku (25m) za nama 18.-19.11.2023.!
Vise...
14.11.2023.
51. MM "MLADOST 2023", 11.-12.11.2023. na PVC Mladost (25m) uspješno za nama!
Vise...
14.11.2023.
U Koprivnici na bazenu Cerine 11.11.2023. na 12. Kupu Grada Koprivnice (25m)!
Vise...
18.10.2023.
U Ljubljani na Tivoliju 14.-15.10.2023. na natjecanju "RIBIN Jesenski pokal" uz postignut HR rekord za kadetkinje na 4x50m slobodno!
Vise...
18.10.2023.
Na Mitingu "VIDRA" kod ZPK na Utrinama (25m) uspješni u nastavku 2023. godine!
Vise...
24.07.2023.
KADETI na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu 21.-22.07.2023. sezonu 2022./23. uspješno priveli kraju! Čestitatmo ekipi!
Vise...
24.07.2023.
Na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu, 13.-16.07.2023. selekcije uspješno završile sezonu 2022./23.! Čestitamo ekipi!
Vise...
04.07.2023.
Regionalno prvenstvo Hrvatske za dobne skupine Regije 3 u Zagrebu na BK Utrina (50m) 01.-02.07.2023.!
Vise...
04.07.2023.
Na 37. Zlatnom Medvjedu u Zagrebu na BK Svetice (50m), 24.-25.06.2023.!
Vise...
23.06.2023.
Mlađi kadeti i početnici na Regionalnom prvenstvu Regije 3 uspješni na završnoj provjeri sezone 2022./23.!
Vise...
16.06.2023.
U Zagrebu na Seniorskom PH na BK Svetice (50m) 09.-11.06.2023.!
Vise...

Sponzori:





KLUPSKA OPREMA - naručivanje



Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















19. Festival plivanja PK DUBRAVA 2024

 

Datum: 13.-14.04.2024.

 

Bazen: 50m zatvoreni bazen, Bazenski kompleks Svetice

 

Kategorije: Kadeti, Mlađi kadeti

A - 2010 (Ž, M)

B - 2011 (Ž, M)

C - 2012 (Ž, M)

D - 2013 (Ž, M)

 

 

Cijenjeni prijatelji, dragi natjecatelji!

 

zahvaljujemo na odazivu te sudjelovanju na tradicionalnom proljetnom susretu sa ekipom Plivačkog kluba "DUBRAVA" u Zagrebu na 19. FESTIVALU PLIVANJA!

Dvodnevni nam je susret u 50m bazenu na BK Svetice ponudio nastup 460 natjecatelja iz 28 klubova iz Bosne i Hecegovine, Slovenije te Hrvatske.

Plivačice i plivači u konkurenciji dobnih skupina mlađih kadeta i kadeta, dobi od 10 do 14 godina nastupali su u subotu, 13. i u nedjelju, 14. travnja 2024. godine u utrkama na dionicama od 50, 100, 200 i 400m u 4 natjecateljske kategorije.

Plivački klub Dubrava upućuje čestitke svim sudionicima te najuspješnijim natjecateljima sa plasmanom među najbrža tri u kategoriji koji su nagrađeni medaljama "Festival plivanja", kao i najuspješnjima u ukupnom zbroju bodova 4 rezultata natjecanja koji su, njih ukupno 16 (8M, 8Ž) postali pobjednicima za što su nagrađeni poklon bonovima tvrtke DECATHLON.

 

 

REZULTATI 19. "FESTIVAL PLIVANJA 2024"

 

I. DAN

Subota, 13.04.2024. poslijepodne

 

50m slobodno Ž

50m slobodno M

200m prsno Ž

200m prsno M

100m leptir Ž

100m leptir M

50m leđno Ž

50m leđno M

200m leđno Ž

200m leđno M

50m prsno Ž

50m prsno M

200m slobodno Ž

200m slobodno M

 

 

II. DAN

Nedjelja, 14.04.2024. prijepodne

 

100m slobodno Ž

100m slobodno M

50m leptir Ž

50m leptir M

200m mješovito Ž

200m mješovito M

100m prsno Ž

100m prsno M

100m leđno Ž

100m leđno M

400m slobodno Ž

400m slobodno M

 

Zapisnik 1. dio

Zapisnik 2. dio

 

 

Najuspješni natjecatelji 19. Festivala plivanja u Zagrebu

 

Plivačice

1. Marta Isaković (Dubrava Zagreb), 2223 bodova
2. Sara Arhanić (Dubrava Zagreb), 2150
3. Lucija Elizabeta Tomaževič (Aqua Ljubljana), 2084
4. Tea Brakić (Dubrava Zagreb), 2064
5. Nera Klečina (Mladost Zagreb), 2063
6. Tricija Gartner (Aqua Ljubljana), 2044
7. Franka Špehar (Mladost Zagreb), 2041
8. Marta Crvelin (Mladost Zagreb), 2034 

 

Plivači

1. Isak Đokić (Maksimir Zagreb), 1875 bodova
2. Leo Pleše (Mladost Zagreb), 1757
3. David Jinek (Medveščak Zagreb), 1757
4. Karlo Petek (Barok Varaždin), 1744
5. Jak Novak (Aqua Ljubljana), 1734
6. Marino Mrčela (Dubrava Zagreb), 1727
7. Juraj Mihaljević (Mladost Zagreb), 1719
8. Niko Miknić (Nevera Rijeka), 1676 

 

 

KLUBOVI SUDIONICI 19. FESTIVALA PLIVANJA

 

JADRAN, Split
MEDVEŠČAK, Zagreb
HAPK MLADOST, Zagreb
ZADAR, Zadar
ZAGREBAČKI PLIVAČKI KLUB
SISAK JANAF, Sisak
IGRA, Zagreb
OLIMP, Zabok
OSIJEK, Osijek
ČAKOVEČKI PLIVAČKI KLUB, Čakovec
NOVI ZAGREB, Zagreb
MEĐIMURJE, Čakovec
NATATOR, Zagreb
PERAJA, Zagreb
BAROK, Varaždin
NEVERA, Rijeka
CERINE, Koprivnica
TREŠNJEVKA, Zagreb
ORKA, Zagreb
SESVETE, Zagreb
GORICA, Velika Gorica
MAKSIMIR, Zagreb
ZRINJSKI, Mostar (BiH)
AQUA, Ljubljana (SLO)
CELULOZAR, Krško (SLO)
KURENT PA, Ptuj (SLO)
RIBA ŠD, Ljubljana (SLO) 

 

 

 














Site by Ivica Sindicic