Gdje smo
Vijesti:
21.02.2024.
Prvenstvo Hrvatske za kadete (25m) u Zadru, 17.-18.02.2024. uspješno za mladu ekipu!
Vise...
14.02.2024.
Regionalna prvenstva Hrvatske Regije 3 za mlađe kategorije, početnike, mlađe kadete i kadete održana na PVC Mladost na Savi (25m)!
Vise...
23.01.2024.
Miting "MEDO" prvo natjecanje u 2024. za mlađe natjecatelje uspješno za nama!
Vise...
22.12.2023.
2023. godinu završili smo nastupom na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
13.12.2023.
Polufinale Antonia Milina na LEN Europskom prvenstvu (25m) u Otopeniju (ROU), 05.-10.12.2023.!
Vise...
04.12.2023.
"SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" uspješno za mladom ekipe kluba u Sisku 02.12.2023.!
Vise...
27.11.2023.
Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 (25m) za dobne skupine 25.-26.11.2023.!
Vise...
22.11.2023.
14. Miting "Sv. Krševan" u Zadru na Višnjiku (25m) za nama 18.-19.11.2023.!
Vise...
14.11.2023.
51. MM "MLADOST 2023", 11.-12.11.2023. na PVC Mladost (25m) uspješno za nama!
Vise...
14.11.2023.
U Koprivnici na bazenu Cerine 11.11.2023. na 12. Kupu Grada Koprivnice (25m)!
Vise...
18.10.2023.
U Ljubljani na Tivoliju 14.-15.10.2023. na natjecanju "RIBIN Jesenski pokal" uz postignut HR rekord za kadetkinje na 4x50m slobodno!
Vise...
18.10.2023.
Na Mitingu "VIDRA" kod ZPK na Utrinama (25m) uspješni u nastavku 2023. godine!
Vise...
24.07.2023.
KADETI na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu 21.-22.07.2023. sezonu 2022./23. uspješno priveli kraju! Čestitatmo ekipi!
Vise...
24.07.2023.
Na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu, 13.-16.07.2023. selekcije uspješno završile sezonu 2022./23.! Čestitamo ekipi!
Vise...
04.07.2023.
Regionalno prvenstvo Hrvatske za dobne skupine Regije 3 u Zagrebu na BK Utrina (50m) 01.-02.07.2023.!
Vise...
04.07.2023.
Na 37. Zlatnom Medvjedu u Zagrebu na BK Svetice (50m), 24.-25.06.2023.!
Vise...
23.06.2023.
Mlađi kadeti i početnici na Regionalnom prvenstvu Regije 3 uspješni na završnoj provjeri sezone 2022./23.!
Vise...
16.06.2023.
U Zagrebu na Seniorskom PH na BK Svetice (50m) 09.-11.06.2023.!
Vise...
05.06.2023.
HPS Kadetski GP #6, Miting "ŽABAC" za nama na PVC Mladost (50m), 03.-04.06.2023.!
Vise...
05.06.2023.
U Krškom (SLO) kadeti na 52. Pokalu "Krško 2023" u subotu 27.05.2023.!
Vise...
26.05.2023.
U Splitu na Ekipnom PH 20.-21.05.2023., obje ekipe izborile TOP 6 plasman među najboljima u HR!
Vise...
26.05.2023.
48. izdanje Mitinga "POKAL MESTA LJUBLJANA", 20.-21.05.2023. u Ljubljani na Kodeljevu (50m)!
Vise...
15.05.2023.
23. Velika nagrada PK SISAK Janaf, uspješno za nama u Sisku 13.05.2023.!
Vise...
15.05.2023.
Mlađi natjecatelji uspješni na provjeri u sklopu ZG Lige u subotu 06.05.2023. na PVC Mladost!
Vise...
26.04.2023.
U Rijeci na Kantridi (50m) kadeti uspješni na Mitingu "Rijeka 2023"!
Vise...
26.04.2023.
"Junior cup 2023" - Velika nagrada PKSJ u Sisku uspješno za nama 22.04.2023.!
Vise...
24.04.2023.
18. Festival plivanja, organizacijski te rezultatski uspješno za nama na BK Svetice 15.-16.04.2023.! Čestitke sudionicima!
Vise...
30.03.2023.
Sudjelovali smo na 1. Mitingu "ŽABICA 2023" na PVC Mladost na Savi (50m) 25.03.2023.!
Vise...
23.03.2023.
HPS Grand Prix #3 Miting "Victoria-Primorje" u Rijeci na Katridi (50m) za nama 18.-19.03.2023.!
Vise...
23.03.2023.
Miting "Sv. Patrika 2023" za nama uspješno na BK Utrina (25m) 18.-19.03.2023.!
Vise...
14.03.2023.
Dubrava ZGOpen 2023 - HEP Miting priredili smo na BK Svetice (50m) u Zagrebu 11.-12.03.2023.!
Vise...
27.02.2023.
Nastupali smo na BK Utrina (50m) na tradicionalnom, 21. Mitingu "ZPK" 25.02.2023.!
Vise...

Sponzori:





KLUPSKA OPREMA - naručivanje



Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Klupski rekordi - 50m bazen

 

Apsolutno plivači

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

21.29 HR

31.07.2009

Duje Draganja

 100 slobodno

48.18 HR

29.07.2009

Duje Draganja

 200 slobodno

1:52.78

07.03.2020

Lovro Serdarević - štafeta

 400 slobodno

4:04.96

23.07.2013

Bruno Korbar

 800 slobodno

8:32.68

22.07.2013

Bruno Korbar

 1500 slobodno

16:15.85

27.03.2014

Bruno Korbar

 50 leptir

23.03 HR

26.07.2009

Duje Draganja

 100 leptir

53.58

14.04.2012

Duje Draganja

 200 leptir

2:04.18

29.03.2014

Marijan Gorički

 50 leđno

25.67 HR Ml.sen

01.08.2019

Kristofer Rogić

 100 leđno

55.45

10.07.2021

Ognjen Marić

 200 leđno

2:03.71

30.05.2021

Ognjen Marić

 50 prsno

27.89

03.07.2016

Kristijan Tomić

 100 prsno

1:01.60

27.05.2016

Kristijan Tomić

 200 prsno

2:22.88

29.05.2022

Antonio Milin

 200 mješovito

2:04.41

29.07.2021

Kristofer Rogić

 400 mješovito

4:32.99

02.07.2017

Kristofer Rogić

 

 

 

 

 4x50 slobodno
1:37.26
30.01.2016
Tomić,Rogić,Vukić,Strikinac

 4x100 slobodno

3:26.51

04.07.2009

Draganja,Đuran M.,Rukavina,Žic

 4x200 slobodno

7:49.26

29.05.2021

Marić O.,Serdarević,Dragoja,Gnjatović

 4x50 mješovito
1:50.28
30.01.2016
Rogić,Lalić,Petrović,Strikinac

 4x100 mješovito

3:44.44

22.03.2015

Petrović,Tomić,Gorički,Rogić

 

Apsolutno plivačice

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

25.96

29.05.2021

Ema Rajić

 100 slobodno

56.92

30.05.2021

Ema Rajić

 200 slobodno

2:05.41

20.03.2015

Ana Radić - štafeta

 400 slobodno

4:23.13

29.05.2021

Iva Hrsto

 800 slobodno

9:04.02

21.02.2021

Iva Hrsto

 1500 slobodno

17:26.91

22.04.2018

Leona Coha

 50 leptir

28.58

03.07.2009

Iva Prugovečki

 100 leptir

1:02.09

19.07.2015

Ana Radić

 200 leptir

2:17.04

19.05.2021

Iva Hrsto

 50 leđno

29.41

08.07.2016

Martina Andrašek

 100 leđno

1:03.70

24.07.2016

Martina Andrašek

 200 leđno

2:17.92

10.03.2018

Martina Andrašek

 50 prsno

31.04 HR

22.05.2021

Ema Rajić

 100 prsno

1:08.17 HR

13.11.2020

Ema Rajić

 200 prsno

2:29.00

19.06.2016

Ana Radić

 200 mješovito

2:15.30 HR

26.02.2016

Ana Radić

 400 mješovito

4:58.72

16.04.2016

Ana Radić

 

 

 

 

 4x50 slobodno
1:53.7402.02.2019
Andrašek,Baldani,Dodik,Coha

 4x100 slobodno

3:57.07

21.06.2019

Andrašek,Baldani,Rajić,Miletić

 4x200 slobodno

8:29.45 HR

27.06.2021

Hrsto,Andrašek,Coha,Rajić

 4x50 mješovito
2:07.1930.01.2016
Andrašek,Kvesić,Vugrek,Krakić

 4x100 mješovito

4:17.63

30.05.2021

Andrašek,Rajić,Vrbanec,Galić

 

Juniori - plivači do 18 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

23.28

30.07.2021

Lovro Serdarević

 100 slobodno

50.81

31.07.2021

Lovro Serdarević - štafeta

 200 slobodno

1:52.78

07.03.2020

Lovro Serdarević - štafeta

 400 slobodno

4:06.11

29.07.2018

Lovro Serdarević

 800 slobodno

8:46.87

31.07.2017

Filip Аurić

 1500 slobodno

16:49.05

10.03.2018

Filip Аurić

 50 leptir

24.52

29.07.2021

Borna Kišasondi

 100 leptir

55.85

13.07.2013

Marijan Gorički

 200 leptir

2:05.41

23.03.2013

Marijan Gorički

 50 leđno

25.82 HR

09.07.2021

Lovro Serdarević

 100 leđno

56.50

01.08.2021

Lovro Serdarević

 200 leđno

2:08.77

15.05.2021

Toni Dragoja

 50 prsno

28.84

14.07.2023

Noa Marić

 100 prsno

1:06.34

15.07.2023

Fran Miodrag

 200 prsno

2:23.81

01.08.2021

Toma Kožulj

 200 mješovito

2:05.94

12.02.2017

Kristofer Rogić

 400 mješovito

4:32.99

02.07.2017

Kristofer Rogić

 

 

 

 

 4x100 slobodno

3:26.81

31.07.2021

Serdarević,Dragoja,Gnjatović,Kišasondi

 4x200 slobodno

7:53.33

30.07.2019

Serdarević,Kuljak,Dodik L.,Đurić

 4x100 mješovito

3:50.49 HR

01.08.2021

Dragoja,Kožulj,Kišasondi,Serdarević

 

Juniorke - plivačice do 17 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

26.88

06.07.2006

Maria Čuljak

 100 slobodno

58.82

26.07.2007

Maria Čuljak

 200 slobodno

2:06.74

30.05.2021

Iva Hrsto

 400 slobodno

4:23.13

29.05.2021

Iva Hrsto

 800 slobodno

9:04.02

21.02.2021

Iva Hrsto

 1500 slobodno

17:26.91

22.04.2018

Leona Coha

 50 leptir

28.58

03.07.2009

Iva Prugovečki

 100 leptir

1:04.61

17.07.2009

Ana Radić

 200 leptir

2:17.04

19.05.2021

Iva Hrsto

 50 leđno

29.41

08.07.2016

Martina Andrašek

 100 leđno

1:03.70

24.07.2016

Martina Andrašek

 200 leđno

2:18.46

11.02.2017

Martina Andrašek

 50 prsno

33.48

17.06.2011

Ana Radić

 100 prsno

1:12.45

04.08.2011

Ana Radić

 200 prsno

2:36.81

25.07.2010

Ana Radić

 200 mješovito

2:23.42

04.08.2011

Ana Radić

 400 mješovito

5:09.83

12.03.2017

Martina Andrašek

    
 4x50 slobodno
 1:54.2830.01.2016
Andrašek,Dodik,Kvesić,Krakić
 4x100 slobodno
 4:01.6930.07.2022
Galić,Derniković A.,Derniković M.,Vrbanec
 4x200 slobodno
 8:45.2429.05.2021 Hrsto,Galić,Sertić,Vrbanec
 4x50 mješovito
 2:07.1930.01.2016
Andrašek,Kvesić,Vugrek,Krakić
 4x100 mješovito

4:27.97

28.02.2016
Andrašek,Kvesić,Vugrek,Krakić
 

Mlađi juniori - plivači do 16 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

23.92

30.07.2019

Lovro Serdarević

 100 slobodno

52.07

01.08.2019

Lovro Serdarević

 200 slobodno

1:53.07

29.07.2019

Lovro Serdarević

 400 slobodno

4:06.11

29.07.2018

Lovro Serdarević

 800 slobodno

8:46.87

31.07.2017

Filip Аurić

 1500 slobodno

17:02.20

25.06.2017

Filip Đurić

 50 leptir

25.69

13.07.2023

Vito Žunić

 100 leptir

56.39

21.07.2009

Lovro Ljevar

 200 leptir

2:05.59

28.07.2011

Marijan Gorički

 50 leđno

28.02

07.06.2015

Kristofer Rogić

 100 leđno

58.87

27.07.2015

Kristofer Rogić

 200 leđno

2:09.02

30.07.2019

Dario Rukavina

 50 prsno

30.60

02.07.2022

Fran Miodrag

 100 prsno

1:07.36

11.07.2021

Toma Kožulj

 200 prsno

2:23.81

01.08.2021

Toma Kožulj

 200 mješovito

2:11.00

29.07.2019

Dario Rukavina

 400 mješovito

4:37.14

02.07.2011

Marijan Gorički

 

 

 

 

 4x50 slobodno

1:45.50

22.12.2007

Ljevar,Hadžić,Strikinac,Pezić

 4x100 slobodno

3:38.94

15.07.2023

Domanovac,Žunić,Perić,Kežman

 4x200 slobodno

8:07.28

14.07.2023

Domanovac,Žunić,Bačić,Kežman

    

 4x50 mješovito

1:55.52

23.12.2007

Ovčar,Strikinac,Ljevar,Hadžić

 4x100 mješovito

4:01.77

01.08.2019

Serdarević,Rukavina,Kišasondi,Dragoja

 

Mlađe juniorke - plivačice do 15 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

27.42

15.07.2023

Lana Vićan

 100 slobodno

1:00.56

21.03.2015

Karla Kvesić - štafeta

 200 slobodno

2:11.92

04.07.2015

Paula Krakić

 400 slobodno

4:32.91

16.03.2019

Iva Hrsto

 800 slobodno

9:21.09

29.07.2019

Iva Hrsto

 1500 slobodno

18:01.32

13.04.2019

Iva Hrsto

 50 leptir

29.20

21.07.2015

Martina Andrašek

 100 leptir

1:04.61

16.07.2009

Ana Radić

 200 leptir

2:23.30

31.07.2019

Iva Hrsto

 50 leđno

30.55

21.07.2015

Martina Andrašek

 100 leđno

1:05.20

21.07.2015

Martina Andrašek

 200 leđno

2:22.69

21.07.2015

Martina Andrašek

 50 prsno

33.73

25.02.2016

Karla Kvesić

 100 prsno

1:14.42

25.02.2016

Karla Kvesić

 200 prsno

2:44.71

16.07.2023

Eva Resnik

 200 mješovito

2:28.92

19.03.2022

Maja Derniković

 400 mješovito

5:18.52

14.07.2023

Lena Prodanović
    
 4x50 slobodno
1:57.8627.05.2023

Arhanić,Barta,Hren,Brakić

 4x100 slobodno
4:09.5515.07.2023Žerebni,Vićan,Arhanić,Prodanović
 4x200 slobodno
9:04.60
29.07.2022 Derniković M.,Vićan,Slade Šilović,Žerebni
    
 4x50 mješovito
2:09.3103.06.2023Isaković,Brakić,Barta,Arhanić
 4x100 mješovito
4:32.2516.07.2023Isaković,Resnik,Prodanović,Vićan

 

Kadeti - plivači do 14 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

26.03

18.06.2022

Vito Žunić - štafeta

 100 slobodno

56.22

23.07.2022

Vito Žunić

 200 slobodno

2:04.57

12.07.2009

Marijan Gorički

 400 slobodno

4:31.24

20.06.2009

Marijan Gorički

 800 slobodno

9:29.08

06.07.2019

Leo Kocijan

 1500 slobodno

18:57.96

18.07.2003

Matej Rukavina

 50 leptir

26.74

23.12.2007

Lovro Ljevar

 100 leptir

1:00.34

17.07.2009

Marijan Gorički

 200 leptir

2:15.91

11.07.2009

Marijan Gorički

 50 leđno

29.66

12.06.2022

Vito Žunić

 100 leđno

1:02.82

24.07.2022

Vito Žunić

 200 leđno

2:17.53

23.07.2022

Vito Žunić

 50 prsno

32.49

27.05.2023

Jan Ondrašek

 100 prsno

1:09.06

15.07.2023

Jan Ondrašek

 200 prsno

2:27.08

16.07.2023

Jan Ondrašek

 200 mješovito

2:18.60

21.07.2023

Jan Ondrašek

 400 mješovito

4:56.02

22.07.2023

Jan Ondrašek

 

 

 

 

 4x50 slobodno

1:45.50 HR

22.12.2007

Ljevar,Hadžić,Strikinac,Pezić

 4x100 slobodno

3:52.03

24.07.2022

Kolar,Žunić,Ondrašek,Ruždjak

 4x200 slobodno

8:48.30

23.07.2022

Ondrašek,Kolar,Ruždjak,Žunić

    

 4x50 mješovito

1:55.52 HR

23.12.2007

Ovčar,Strikinac,Ljevar,Hadžić

 4x100 mješovito

4:20.53

23.07.2022

Žunić,Ondrašek,Kocijan,Ruždjak

 

Kadetkinje - plivačice do 13 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

27.87

10.04.2022

Lana Vićan - štafeta

 100 slobodno

1:01.52

03.07.2022

Lana Vićan - štafeta

 200 slobodno

2:15.17

10.04.2022

Lana Vićan

 400 slobodno

4:50.33

03.07.2022

Tea Slade Šilović

 800 slobodno

9:55.67

25.02.2016

Ana Blažević

 1500 slobodno

 18:58.97 01.07.2016 Ana Blažević

 50 leptir

30.55

04.06.2022

Lana Vićan

 100 leptir

1:09.99

21.07.2018

Vanja Vrbanec

 200 leptir

2:39.87

23.07.2022

Lena Prodanović

 50 leđno

32.55

04.06.2022

Lana Vićan

 100 leđno

1:08.46

20.05.2023

Marta Isaković

 200 leđno

2:30.48

21.05.2023

Marta Isaković

 50 prsno

35.21

24.05.2014

Karla Kvesić

 100 prsno

1:16.69

27.03.2014

Karla Kvesić

 200 prsno

2:44.88

16.04.2016

Ana Blažević

 200 mješovito

2:32.34

24.07.2014

Karla Kvesić

 400 mješovito

5:21.90

14.07.2023

Marta Isaković

    
 4x50 slobodno 1:57.8627.05.2023 Arhanić,Barta,Hren,BrakiÄć
 4x100 slobodno
 4:14.7924.07.2022Vićan,Hren,Prodanović,Slade Šilović
 4x200 slobodno9:23.0702.07.2022Vićan,Hren,Slade Šilović,Prodanović
    
 4x50 mješovito2:09.31HR  03.06.2023 Isaković,Brakić,Barta,Arhanić
 4x100 mješovito
4:46.64
23.07.2022 Vićan,Babić,Prodanović,Slade Šilović

 

 














Site by Ivica Sindicic