Gdje smo
Vijesti:
20.10.2021.
6. Memorijal Noa Zelić, 1. ekipa posjetila je u Puli 17.10.2021.!
Vise...
20.10.2021.
Počela je nova sezona HEP HPS Grand Prix ciklusa s natjecanjem JADRAN Grand Prix u Šibeniku!
Vise...
12.10.2021.
Uspješna provjera na Mitingu VIDRA!
Vise...
06.10.2021.
Serdarević i Kišasondi na Svjetskom kupu u Budimpešti!
Vise...
06.10.2021.
Zagrebački plivački klub organizira tradicionalni Miting VIDRA na Bazenu "Utrina" 09.10.2021.!
Vise...
06.10.2021.
Miting "Sv. Patrik" posjetili smo na bazenu Utrina (25m) 02.-03.10.2021.! Čestitamo svima na nastupu!
Vise...
15.09.2021.
Članarina od 15.09.2021.! Obavijest članovima!
Vise...
03.09.2021.
Od ponedjeljka 06.09.2021. počinju aktivnosti PROGRAMA/GRUPA/SELEKCIJA kluba u sezoni 2021./22.! Vidimo se na bazenu ...
Vise...
02.08.2021.
Održanim Prvenstvom Hrvatske (50m) na domaćem BK Svetice od 29.07.-01.08.2021., završila je još jedna sezona! Čestitamo ekipi na nastupu!
Vise...
26.07.2021.
Kadeti uspješni na Prvenstvu Hrvatske za kadete u Zagrebu, 23.-24.07.2021.! Čestitamo!
Vise...
14.07.2021.
Serdarević, Kišasondi, Dragoja i Hrsto uz trenera Kežmana nastupili na Europskom juniorskom prvenstvu u Rimu (ITA)!
Vise...
14.07.2021.
Regionalno PH Regije 3 za dobne skupine održano na BK Svetice (50m), 10.-11.07.2021.!
Vise...
02.07.2021.
Međunarodni, 35. Zlatni medvjed, održan na BK Svetice 25.-27.06.2021.!
Vise...
23.06.2021.
Regionalna prvenstva Regije 3 uspješno su iza natjecatelja mlađih dobnih skupina! Čestitamo mlađi kadeti i početnici!
Vise...
01.06.2021.
Plivačice EKIPNE PRVAKINJE, plivači ekipni viceprvaci Hrvatske! Čestitamo!
Vise...
24.05.2021.
Kristijan Vincetić, Iva Hrsto i Ema Rajić sudionici Europskih prvenstava! Čestitamo!
Vise...
24.05.2021.
Održano 1. kolo HR plivačke Lige i u Regiji 3!
Vise...
03.02.2021.
OD ČETVRTKA 04.02.2021. PONOVNO NA BK SVETICE! DOBRO DOŠLI!
Vise...
30.01.2021.
POČETAK AKTIVNOSTI/PROGRAMA NA BAZENU OD PONEDJELJKA 01.02.2021. ZA SVE PLIVAČE!
Vise...
12.01.2021.
OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA SIJEČANJ 2021!
Vise...
09.12.2020.
OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA PROSINAC 2020.!
Vise...
27.11.2020.
OD 28.11.2020. OBUSTAVA AKTIVNOSTI NA BAZENU ZA SVE PROGRAME PK DUBRAVA!
Vise...
24.11.2020.
Regionalno PH Regije 3 za dobne skupine iza je naše najbolje ekipe na BK Utrina (25m), 21.-22.11.2020.!
Vise...
09.11.2020.
48. Mitng "Mladost 2020" posjetili smo na PVC Mladost na Savi 07.-08.11.2020.!
Vise...

Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Selekcija - Juniori, Mlađi juniori, Kadeti 

Sastav 2021./22. - od 06.09.2021.

 

Selekcija Kadeti

Trener: Tin Česmadžiski, prof.

 

Plivači

AMBROZIĆ Kristijan

BEČIREVIĆ Erik

ĐUKIĆ Filip

HMELINA Lukas

HODAK Filip

KOCIJAN David

KOLAR Leon

OMAZIĆ Petar Šimun

ONDRAŠEK Jan

RUŽDJAK Natko Stjepan

SERTIĆ Luka

VELIČKOVIĆ Marko

VORI Petar

VRANIĆ Matko

ŽUNIĆ Vito

 

Plivačice

BABIĆ Ana

BOLANČA Eva

HOFMANN Mara

HREN Dora

ISAKOVIĆ Marta

JUG Viktorija

MATIJANEC Rebecca

MIJIĆ Natali

NIKOLIĆ Ela

PRAHIN Franka

PRODANOVIĆ Lena

PULJIĆ Iva

RANJEVA Aure

SLADE ŠILOVIĆ Tea

SREMAC Mia

VIĆAN Lana 

 

 

Selekcija Kadeti, Mlađi juniori

Trener: Dario Papak, mag. cin.

 

Plivači

BETE Dominik

BILUŠIĆ Borna

BOROŠA Domagoj

BOŽIČEVIĆ Tin

ČOVIĆ Tin

HAJNEMAN Fran

HAJNEMAN Lukas

HITREC Vilim

HRŽAN Max

IVEZIĆ Viktor Ignjat

IVIČIĆ Maksim

KEFEČEK Jan David

KORŠA Mihael

KRAJINA Karlo

MATIŠIĆ Viktor

MIHALJEVIĆ Filip

ONDRAŠEK Fran

PAVLAKOVIĆ Robert

ROSSO Filip

SVILKOVIĆ Tin

ŠKARICA Fran

TOLIĆ Luka

VUKOVIĆ Luka

 

Plivačice

ĐURIŠIĆ Leona

ČEKOL Dora

ČEKOL Karla

DUJIĆ Karla

GRGURIĆ Helena

GOTTWALD Karla

HAN Helena

HRKAČ Kiara

JUG Barbara

KOVČ Matea

KRAJNIK Lucija

LEBAROVIĆ Ema

MAJCEN Kaja

MILIĆ Lorena

MILINKOVIĆ Nika

RADOVNIKOVIĆ Eni

RANJEVA Tiphayine

SELANEC Dakota Dora

ŠKARICA Lana

TELINEC Lana 

VRKLJAN Leona

 

 

Selekcija Mlađi juniori, Juniori

Trener: Srećko Sever, prof.

 

Plivači

ANTONIĆ Andro

BAČIĆ Franko

BRCKOVIĆ Filip

DOMANOVAC Jura

INGULA Andrija

KEŽMAN Fran

KOCIJAN Leo

KULJAK Vid

MUNITIĆ Vigo

RIMAC Jakov

SUNARA Marin

ŠIPEK GLAVAČ Mauro

STAUB Filip

ŠPEHAR Jan

ZBUKVIĆ Vid

 

Plivačice

GERŠAK Dora

RESNIK Eva

PERŠE Dora

SENJEŠ Lana

SREMAC Lea

ŠIPEK GLAVAČ Lori

ŽEREBNI Mia

ŽUNIĆ Hana

ŽUVIĆ Marta 

 

 














Site by Ivica Sindicic