Gdje smo
Vijesti:
26.07.2021.
Prvenstvo Hrvatske u Zagrebu na "BK Svetice" od 29.07. do 01.08.2021.!
Vise...
26.07.2021.
Kadeti uspješni na Prvenstvu Hrvatske za kadete u Zagrebu, 23.-24.07.2021.! Čestitamo!
Vise...
14.07.2021.
Serdarević, Kišasondi, Dragoja i Hrsto uz trenera Kežmana nastupili na Europskom juniorskom prvenstvu u Rimu (ITA)!
Vise...
14.07.2021.
Regionalno PH Regije 3 za dobne skupine održano na BK Svetice (50m), 10.-11.07.2021.!
Vise...
02.07.2021.
Međunarodni, 35. Zlatni medvjed, održan na BK Svetice 25.-27.06.2021.!
Vise...
23.06.2021.
Regionalna prvenstva Regije 3 uspješno su iza natjecatelja mlađih dobnih skupina! Čestitamo mlađi kadeti i početnici!
Vise...
01.06.2021.
Plivačice EKIPNE PRVAKINJE, plivači ekipni viceprvaci Hrvatske! Čestitamo!
Vise...
24.05.2021.
Kristijan Vincetić, Iva Hrsto i Ema Rajić sudionici Europskih prvenstava! Čestitamo!
Vise...
24.05.2021.
Održano 1. kolo HR plivačke Lige i u Regiji 3!
Vise...
03.02.2021.
OD ČETVRTKA 04.02.2021. PONOVNO NA BK SVETICE! DOBRO DOŠLI!
Vise...
30.01.2021.
POČETAK AKTIVNOSTI/PROGRAMA NA BAZENU OD PONEDJELJKA 01.02.2021. ZA SVE PLIVAČE!
Vise...
12.01.2021.
OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA SIJEČANJ 2021!
Vise...
09.12.2020.
OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA PROSINAC 2020.!
Vise...
27.11.2020.
OD 28.11.2020. OBUSTAVA AKTIVNOSTI NA BAZENU ZA SVE PROGRAME PK DUBRAVA!
Vise...
24.11.2020.
Regionalno PH Regije 3 za dobne skupine iza je naše najbolje ekipe na BK Utrina (25m), 21.-22.11.2020.!
Vise...
09.11.2020.
48. Mitng "Mladost 2020" posjetili smo na PVC Mladost na Savi 07.-08.11.2020.!
Vise...
20.10.2020.
Sezona 2020./21. započela je s provjerom na Mitingu "VIDRA" 17.10.2020.!
Vise...
09.08.2020.
Sezona 2019./20. završila je održanim Prvenstvom Hrvatske u Zagrebu na PVC Mladost na Savi 07.-09.08.2020.! Čestitamo Dubravaši!
Vise...

Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 15.12.2019.
Sudjelovali smo na 1. i 2. kolu ZG Lige za početnike 14.12.2019.!




Subota 14. prosinca 2019. donijela nam je nastupe najmlađih natjecatelja Regije 3 na 1. i 2. kolo Zagrebačke lige za početnike.


Domaćini plivačima dobne skupine Početnici bili su Zagrebački plivački savez i PK Medveščak u 25m bazenu na Zimskom plivalištu Mladost.


Jutarnji program 1. kola i poslijepodnevni program 2. kola ponudio je niz uzbudljivih nastupa i naše ekipe početnika među skupinom vršnjaka iz 11 gradskih klubova, a koji su pred najvjernijim navijačima, roditeljima i prijateljima u pratnji prezentirali što su i koliko naučili od početka sezone 2019./20. u rujnu.


U predblagdanskom ozračju i u revijalnom tonu brojni su nastupi naših plivača, uz pratnju i podršku trenera Vočanca, Miličića i Česmadžiskog, donijeli kvalitetne utrke u ukupno 10 individualnih i 2 štafetne discipline.


Ovom prilikom želimo čestitati svim članovima ekipa na isplivanim pojedinačnim i štafetnim utrkama, lijepom ponašanju i druženju na tribinama Zimskog plivališta Mladost, a u redovima naše ekipe najviše su se istakli sa plasmanima među najbrža tri:

kod djevojčica, Klara Barta (2011) osvojila je 1. mjesto na 50 slobodno i 50 leđno, druga je bila na 50 leptir i treća na 50 prsno, pratila ju je Tea Brakić (2011) 1. na 50 prsno i 1. na 50 leptir, treća na 50 slobodno i treća na 50 leđno, Sara Arhanić (2011) osvojila je drugo mjesto na 50 slobodno i drugo mjesto na 50 leđno, dok je Mila Eko Gabrielle (2011) bila 2. na 50 prsno i treća na 25 slobodno, pridružuje im se i Hana Berislavić (2011) sa drugim mjestom osvojenim na 25 prsno baš kao što je druga na 25 leptir bila Tessa Delić (2011), a uspješan niz djevojčica zaključuje Klara Pelko (2011) sa 3. mjestom osvojenim u utrci na 25 prsno.


Kod dječaka najviše su se istakli Marin Šugar (2011) dva puta drugi u utrkama na 25 leptir i 25 leđno te treći na 25 slobodno, a priključio mu se i Jona Škunca (2011) sa drugim mjestom osvojenim u utrci na 25 prsno.


U štafetnim su disciplinama naši početnici zabilježili plasman na 2. mjesto u mix štafeti (4M/4Ž) na 8x25m slobodno isplivavši 2:24.88 u sastavu Tea Brakić, Sara Arhanić, Tessa Delić, Klara Barta, Marin Šugar, Tin Solomun, Jakov Ilić i Jona Škunca, dok djevjčice na 4x50 slobodno osvajaju 1. i 3. mjesto i to u sastavu DUBRAVA 1 Sara Arhanić, Tea Brakić, Tessa Delić i Klara Barta s vremenom 2:45.97 prvo mjesto, te u sastavu DUBRAVA 2 Mila Gabrielle Eko, Hana Berislavić, Lea Bolić i Vida Mazarekić s vremenom 3:20.84 treće mjesto.


Rezultati natjecanja u cjelosti su dostupni u rubrici REZULTATI.


Po završetku ove provjere u sklopu 1. i 2. kola ZG Lige, pozivamo plivače na daljnji marljiv i predan rad u vodi i na suhom za sljedeće izazove utvrđene kalendarom.


SRETNO SVIMA U NASTAVKU!

















Site by Ivica Sindicic