Gdje smo
Vijesti:
03.09.2021.
Od ponedjeljka 06.09.2021. počinju aktivnosti PROGRAMA/GRUPA/SELEKCIJA kluba u sezoni 2021./22.! Vidimo se na bazenu ...
Vise...
02.08.2021.
Održanim Prvenstvom Hrvatske (50m) na domaćem BK Svetice od 29.07.-01.08.2021., završila je još jedna sezona! Čestitamo ekipi na nastupu!
Vise...
26.07.2021.
Kadeti uspješni na Prvenstvu Hrvatske za kadete u Zagrebu, 23.-24.07.2021.! Čestitamo!
Vise...
14.07.2021.
Serdarević, Kišasondi, Dragoja i Hrsto uz trenera Kežmana nastupili na Europskom juniorskom prvenstvu u Rimu (ITA)!
Vise...
14.07.2021.
Regionalno PH Regije 3 za dobne skupine održano na BK Svetice (50m), 10.-11.07.2021.!
Vise...
02.07.2021.
Međunarodni, 35. Zlatni medvjed, održan na BK Svetice 25.-27.06.2021.!
Vise...
23.06.2021.
Regionalna prvenstva Regije 3 uspješno su iza natjecatelja mlađih dobnih skupina! Čestitamo mlađi kadeti i početnici!
Vise...
01.06.2021.
Plivačice EKIPNE PRVAKINJE, plivači ekipni viceprvaci Hrvatske! Čestitamo!
Vise...
24.05.2021.
Kristijan Vincetić, Iva Hrsto i Ema Rajić sudionici Europskih prvenstava! Čestitamo!
Vise...
24.05.2021.
Održano 1. kolo HR plivačke Lige i u Regiji 3!
Vise...
03.02.2021.
OD ČETVRTKA 04.02.2021. PONOVNO NA BK SVETICE! DOBRO DOŠLI!
Vise...
30.01.2021.
POČETAK AKTIVNOSTI/PROGRAMA NA BAZENU OD PONEDJELJKA 01.02.2021. ZA SVE PLIVAČE!
Vise...
12.01.2021.
OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA SIJEČANJ 2021!
Vise...
09.12.2020.
OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA PROSINAC 2020.!
Vise...
27.11.2020.
OD 28.11.2020. OBUSTAVA AKTIVNOSTI NA BAZENU ZA SVE PROGRAME PK DUBRAVA!
Vise...
24.11.2020.
Regionalno PH Regije 3 za dobne skupine iza je naše najbolje ekipe na BK Utrina (25m), 21.-22.11.2020.!
Vise...
09.11.2020.
48. Mitng "Mladost 2020" posjetili smo na PVC Mladost na Savi 07.-08.11.2020.!
Vise...
20.10.2020.
Sezona 2020./21. započela je s provjerom na Mitingu "VIDRA" 17.10.2020.!
Vise...

Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 23.06.2021.
Regionalna prvenstva Regije 3 uspješno su iza natjecatelja mlađih dobnih skupina! Čestitamo mlađi kadeti i početnici!




Uzbuđenja natjecanja najmlađih natjecatelja, dobnih skupina početnika i mlađih kadeta, donijela su nam mnoštvo veselja i zadovoljstva na Regionalnim prvenstvima Regije 3.


Zagrebački plivački savez kao domaćin, uz podršku i realizaciju klubova članica, priredio je Regionalno prvenstvo za mlađe kadete u subotu 19.06.2021. održano na BK Svetice (50m) te Regionalno prvenstvo za početnike održano na BK Utrina (25m) u nedjelju 20.06.2021.


Na djelu smo vidjeli najmlađe natjecatelje Regije 3 iz 11 klubova koji su s nestrpljenjem očekivali, nakon popuštanja epidemiološkog okvira, ovaj završni susret izazovne i zahtjevne sezone 2020./21.


Predstavnici naših ekipa mlađih kadeta i početnika na najbolji su se mogući način oprostili, kako od školske godine tako i od ove plivačke sezone i to ostvarenim zapaženim nastupima i uspjesima svakog člana ekipe, koja je podršku imala u trenerskoj pratnji Tina Česmadžiskog, Roberta Vočanca, Kristijana Vincetića i Ariane Benzan.


Koristimo priliku da ovim putem pohvalimo svakog člana na doprinosu ukupnom ekipnom uspjehu u kategoriji početnika, u kojoj smo osvojili 1. mjesto u zbroju malih bodova muške i ženske konkurencije te na doprinosu mlađih kadeta za najuspješniji nastup kluba u ovoj kategoriji natjecanja na razini Regionalnog prvenstva Hrvatske Regije 3!

BRAVO ZA SVE!


U nastavku donosimo pregled najuspješnijih pojedinaca kluba s ostvarenim plasmanom među najbolja tri natjecatelja u kategoriji:


MLAĐI KADETI, 19.06.2021.


ISAKOVIĆ Marta 2010

1. mjesto 100m slobodno
1. mjesto 400m slobodno
1. mjesto 100m leđno
1. mjesto 200m leđno


BRAKIĆ Tea 2011

1. mjesto 50m prsno
1. mjesto 100m leptir
1. mjesto 100m prsno
1. mjesto 200m mješovito


ONDRAŠEK Jan 2009

1. mjesto 100m prsno
1. mjesto 200m prsno
1. mjesto 200m mješovito
3. mjesto 200m slobodno


OMAZIĆ Petar Šimun 2009

1. mjesto 50m slobodno
1. mjesto 200m leđno
2. mjesto 50m leptir


BARTA Klara 2011

1. mjesto 50m leptir
2. mjesto 50m leđno
2. mjesto 100m leđno
2. mjesto 200m leđno


HREN Dora 2010

1. mjesto 50m slobodno
2. mjesto 100m slobodno
2. mjesto 400m slobodno
3. mjesto 50m leptir


ARHANIĆ Sara 2011

1. mjesto 50m leđno
2. mjesto 50m slobodno
3. mjesto 100m slobodno
3. mjesto 100m leđno


KOCIJAN David 2009

2. mjesto 50m leđno
3. mjesto 50m slobodno


MILIĆ Lorena 2010

2. mjesto 50m prsno


EKO Mila Gabrielle 2011

3. mjesto 50m prsno
3. mjesto 200m prsno


BETE Dominik 2009

3. mjesto 50m prsno


MATIJANEC Rebecca 2010

3. mjesto 200m slobodno



4x100m mješovito DUBRAVA 1 MUŠKI

1. mjesto, 5:03.83
KOCIJAN David, ONDRAŠEK Jan, OMAZIĆ Petar Šimun, HMELINA Lukas


4x100m slobodno DUBRAVA 1 ŽENSKE

1. mjesto, 5:01.52
BRAKIĆ Tea, HREN Dora, ARHANIĆ Sara, ISAKOVIĆ Marta


4x100m mješovito DUBRAVA 1 ŽENSKE

1. mjesto, 5:39.11
ISAKOVIĆ Marta, HREN Dora, BRAKIĆ Tea, ARHANIĆ Sara


4x100m slobodno DUBRAVA 2 ŽENSKE

2. mjesto, 5:10.17
BARTA Klara, SREMAC Mia, BOLANČA Eva, MATIJANEC Rebecca


4x100m mješovito DUBRAVA 2 ŽENSKE

3. mjesto, 6:04.71
BARTA Klara, EKO Mila Gabrielle PULJIĆ Iva, MATIJANEC Rebecca



Rezultati natjecanja u cjelosti su dostupni u rubrici REZULTATI.


_____________________________________________________________________________________




POČETNICI, 20.06.2021.



NIKOLIĆ Franka 2012

1. mjesto 50m leptir
2. mjesto 50m slobodno


ŠUGAR Marin 2011

1. mjesto 50m leptir
2. mjesto 50m slobodno


ARHANIĆ Ema 2013

1. mjesto 50m leđno


TESKERA Grigor 2011

2. mjesto 50m leđno
2. mjesto 50m prsno


ISAKOVIĆ Meri 2013

2. mjesto 50m leđno
3. mjesto 50m slobodno



4x50m slobodno POČETNICI MUŠKI

2. mjesto DUBRAVA 1, 2:31.76

TESKERA Grigor, TOPALOVIĆ David, KRAMARIĆ Mislav, ŠUGAR Marin



4x50m slobodno POČETNICE ŽENSKE

3. mjesto DUBRAVA 2, 3:32.90

MAJCEN Eva, ĆURKOVIĆ Mirjam, MAZAREKIĆ Petra, PUPEK Uma



Rezultati natjecanja u cjelosti su dostupni u rubrici REZULTATI.



S ovim je održanim Regionalnim prvenstvima zaključena sezona natjecanja mlađih dobnih kategorija, koja je usprkos otežanim i izazovnim uvjetima provedbe plana i programa za sve selekcije kluba, ipak uspješno privedena kraju, s nestrpljenjem očekujući nove izazove natjecanja od rujna u novoj sezoni 2021./22. pred vratima.


Zahvaljujemo svim roditeljima na nesebičnoj podršci klubu i velikom strpljenju u provedbi trenažnih aktivnosti te Vama i našim mladim plivačima želimo bezbrižno, ugodno, mirno i toplo ljeto.



Do skorašnjeg novog susreta ...

















Site by Ivica Sindicic