Gdje smo
Vijesti:
21.02.2024.
Prvenstvo Hrvatske za kadete (25m) u Zadru, 17.-18.02.2024. uspješno za mladu ekipu!
Vise...
14.02.2024.
Regionalna prvenstva Hrvatske Regije 3 za mlađe kategorije, početnike, mlađe kadete i kadete održana na PVC Mladost na Savi (25m)!
Vise...
23.01.2024.
Miting "MEDO" prvo natjecanje u 2024. za mlađe natjecatelje uspješno za nama!
Vise...
22.12.2023.
2023. godinu završili smo nastupom na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
13.12.2023.
Polufinale Antonia Milina na LEN Europskom prvenstvu (25m) u Otopeniju (ROU), 05.-10.12.2023.!
Vise...
04.12.2023.
"SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" uspješno za mladom ekipe kluba u Sisku 02.12.2023.!
Vise...
27.11.2023.
Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 (25m) za dobne skupine 25.-26.11.2023.!
Vise...
22.11.2023.
14. Miting "Sv. Krševan" u Zadru na Višnjiku (25m) za nama 18.-19.11.2023.!
Vise...
14.11.2023.
51. MM "MLADOST 2023", 11.-12.11.2023. na PVC Mladost (25m) uspješno za nama!
Vise...
14.11.2023.
U Koprivnici na bazenu Cerine 11.11.2023. na 12. Kupu Grada Koprivnice (25m)!
Vise...
18.10.2023.
U Ljubljani na Tivoliju 14.-15.10.2023. na natjecanju "RIBIN Jesenski pokal" uz postignut HR rekord za kadetkinje na 4x50m slobodno!
Vise...
18.10.2023.
Na Mitingu "VIDRA" kod ZPK na Utrinama (25m) uspješni u nastavku 2023. godine!
Vise...
24.07.2023.
KADETI na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu 21.-22.07.2023. sezonu 2022./23. uspješno priveli kraju! Čestitatmo ekipi!
Vise...
24.07.2023.
Na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu, 13.-16.07.2023. selekcije uspješno završile sezonu 2022./23.! Čestitamo ekipi!
Vise...
04.07.2023.
Regionalno prvenstvo Hrvatske za dobne skupine Regije 3 u Zagrebu na BK Utrina (50m) 01.-02.07.2023.!
Vise...
04.07.2023.
Na 37. Zlatnom Medvjedu u Zagrebu na BK Svetice (50m), 24.-25.06.2023.!
Vise...
23.06.2023.
Mlađi kadeti i početnici na Regionalnom prvenstvu Regije 3 uspješni na završnoj provjeri sezone 2022./23.!
Vise...
16.06.2023.
U Zagrebu na Seniorskom PH na BK Svetice (50m) 09.-11.06.2023.!
Vise...
05.06.2023.
HPS Kadetski GP #6, Miting "ŽABAC" za nama na PVC Mladost (50m), 03.-04.06.2023.!
Vise...
05.06.2023.
U Krškom (SLO) kadeti na 52. Pokalu "Krško 2023" u subotu 27.05.2023.!
Vise...
26.05.2023.
U Splitu na Ekipnom PH 20.-21.05.2023., obje ekipe izborile TOP 6 plasman među najboljima u HR!
Vise...
26.05.2023.
48. izdanje Mitinga "POKAL MESTA LJUBLJANA", 20.-21.05.2023. u Ljubljani na Kodeljevu (50m)!
Vise...
15.05.2023.
23. Velika nagrada PK SISAK Janaf, uspješno za nama u Sisku 13.05.2023.!
Vise...
15.05.2023.
Mlađi natjecatelji uspješni na provjeri u sklopu ZG Lige u subotu 06.05.2023. na PVC Mladost!
Vise...
26.04.2023.
U Rijeci na Kantridi (50m) kadeti uspješni na Mitingu "Rijeka 2023"!
Vise...
26.04.2023.
"Junior cup 2023" - Velika nagrada PKSJ u Sisku uspješno za nama 22.04.2023.!
Vise...
24.04.2023.
18. Festival plivanja, organizacijski te rezultatski uspješno za nama na BK Svetice 15.-16.04.2023.! Čestitke sudionicima!
Vise...
30.03.2023.
Sudjelovali smo na 1. Mitingu "ŽABICA 2023" na PVC Mladost na Savi (50m) 25.03.2023.!
Vise...
23.03.2023.
HPS Grand Prix #3 Miting "Victoria-Primorje" u Rijeci na Katridi (50m) za nama 18.-19.03.2023.!
Vise...
23.03.2023.
Miting "Sv. Patrika 2023" za nama uspješno na BK Utrina (25m) 18.-19.03.2023.!
Vise...
14.03.2023.
Dubrava ZGOpen 2023 - HEP Miting priredili smo na BK Svetice (50m) u Zagrebu 11.-12.03.2023.!
Vise...
27.02.2023.
Nastupali smo na BK Utrina (50m) na tradicionalnom, 21. Mitingu "ZPK" 25.02.2023.!
Vise...

Sponzori:





KLUPSKA OPREMA - naručivanje



Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 28.04.2022.
"Junior cup 2022 PKSJ" u Sisku uspješan za naše mlade plivače!





Mlada ekipa mlađih kadeta i početnika uz podršku i u pratnji trenera Kristijana Vincetića sudjelovala je na natjecanju u Sisku.


Domaćin, PK Sisak Janaf priredio je proljetno druženje u 50m bazenu SRC-a Sisak na natjecanju "Junior cup 2022" u sklopu velike nagrade PKSJ za koju će se natjecatelji boriti zajedno sa natjecanjem "SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" u studenom, u 25m bazenu.


Provjera u velikom, olimpijskom bazenu u ovom dijelu natjecateljske sezone i priprema za buduće utrke stigla je kao naručena u kalendaru aktivosti mlađih dobnih skupina.


Natjecanje u Sisku posjetili smo sa 46 nasmijanih lica i osmjeha, među skupinom od 308 natjecatelja iz 12 klubova.


Jednodnevni susret i provjeru naučenog i utreniranog mali su Dubravaši iskoristili na najbolji mogući način te koristimo priliku da čestitamo svim članovima ekipe na uspješnom natjecanju.


Pohvaljujemo trud, volju i angažman te doprinos svih u realizaciji ove provjere sa koje smo se u Zagreb vratili sa ukupno 37 osvojenih odličja (16 Z, 10 S, 11 B) te još jednom štafetnom pobjedom u sezoni.


Najuspješniji su predstavnici kluba na ovom susretu sa izborenom stepenicom pobjedničkog postolja u Sisku u konkurenciji djevojčica u 4 kategorije (W1-W4) natjecanja bili Tea Brakić, Klara Barta, Sara Arhanić, Mila Gabrielle Eko, Franka Nikolić, Ema Arhanić, Vita Šipek Glavač i Meri Isaković, dok su u muškoj konkurenicji od M1-M4 do postolja doplivali Petar Hren, Toto Šipek Glavač, Marino Mrčela, Marin Šugar i Joachim Ohandza Eko.


Mlađa kadetkinja Tea Brakić proglašena je najuspješnijom sudionicom natjecanja za što joj je na završnoj svečanosti proglašenja pobjednika u Sisku pripao progodni pehar organizatora za zbroj osvojenih bodova iz 4 discipline natjecanja.


Pobjednički je pehar za najuspješnijeg natjecatelja podigao na postolju i Petar Hren koji je proglašen najuspješnijim u muškoj konkurenciji sa ukupno osvojenih 1322 boda iz 4 discipline natjecanja.


Završnica je bila rezervirana za uzbudljivu štafetnu utrku mlađih kadeta i početnika na 8x50m slobodno MIXED (4M/4Ž) u kojoj je štafeta DUBRAVE s vremenom 5:04.67 doplivala do pobjede u sastavu

ARHANIĆ Sara
ÄŒUKELJ Lucija
NIKOLIĆ Franka
SVALINA Luka
EKO Joachim Ohandza
ARHANIĆ Ema
Å UGAR Marin
HREN Peta


Iskrene čestitke svima!


Rezultati natjecanja u cjelosti su u formi izvješća dostupni u rubrici REZULTATI ili na internetskim stranicama Hrvatskog plivačkog saveza.


Do novog susreta na nekom novom druženju u bazenu, svima želimo daljnji predan i marljiv rad u vodi i na suhom !



















Site by Ivica Sindicic