Gdje smo
Vijesti:
28.03.2024.
19. "FESTIVAL PLIVANJA 2024" 13.-14.04.2024. na BK SVETICE (50m)! Dobrodošli!
Vise...
28.03.2024.
Međunarodni susret reprezentacija u Beogradu (SRB), 23.-24.03.2024. sa našim predstavnicima u sastavu HR plivačke reprezentacije!
Vise...
28.03.2024.
Miting "ŽABICA MSM Swim shop" za nama na PVC Mladost (50m) 23.03.2024.!
Vise...
22.03.2024.
19. Miting "Sv. Patrik 2024" iza nas na BK Utrina (25m), 16.-17.03.2024.
Vise...
20.03.2024.
Organizirali smo međunarodno natjecanje "ARENA Open", 9.-10.03.2024. na Sveticama! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
21.02.2024.
Prvenstvo Hrvatske za kadete (25m) u Zadru, 17.-18.02.2024. uspješno za mladu ekipu!
Vise...
14.02.2024.
Regionalna prvenstva Hrvatske Regije 3 za mlađe kategorije, početnike, mlađe kadete i kadete održana na PVC Mladost na Savi (25m)!
Vise...
23.01.2024.
Miting "MEDO" prvo natjecanje u 2024. za mlađe natjecatelje uspješno za nama!
Vise...
22.12.2023.
2023. godinu završili smo nastupom na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
13.12.2023.
Polufinale Antonia Milina na LEN Europskom prvenstvu (25m) u Otopeniju (ROU), 05.-10.12.2023.!
Vise...
04.12.2023.
"SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" uspješno za mladom ekipe kluba u Sisku 02.12.2023.!
Vise...
27.11.2023.
Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 (25m) za dobne skupine 25.-26.11.2023.!
Vise...
22.11.2023.
14. Miting "Sv. Krševan" u Zadru na Višnjiku (25m) za nama 18.-19.11.2023.!
Vise...
14.11.2023.
51. MM "MLADOST 2023", 11.-12.11.2023. na PVC Mladost (25m) uspješno za nama!
Vise...
14.11.2023.
U Koprivnici na bazenu Cerine 11.11.2023. na 12. Kupu Grada Koprivnice (25m)!
Vise...
18.10.2023.
U Ljubljani na Tivoliju 14.-15.10.2023. na natjecanju "RIBIN Jesenski pokal" uz postignut HR rekord za kadetkinje na 4x50m slobodno!
Vise...
18.10.2023.
Na Mitingu "VIDRA" kod ZPK na Utrinama (25m) uspješni u nastavku 2023. godine!
Vise...
24.07.2023.
KADETI na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu 21.-22.07.2023. sezonu 2022./23. uspješno priveli kraju! Čestitatmo ekipi!
Vise...
24.07.2023.
Na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu, 13.-16.07.2023. selekcije uspješno završile sezonu 2022./23.! Čestitamo ekipi!
Vise...
04.07.2023.
Regionalno prvenstvo Hrvatske za dobne skupine Regije 3 u Zagrebu na BK Utrina (50m) 01.-02.07.2023.!
Vise...
04.07.2023.
Na 37. Zlatnom Medvjedu u Zagrebu na BK Svetice (50m), 24.-25.06.2023.!
Vise...
23.06.2023.
Mlađi kadeti i početnici na Regionalnom prvenstvu Regije 3 uspješni na završnoj provjeri sezone 2022./23.!
Vise...
16.06.2023.
U Zagrebu na Seniorskom PH na BK Svetice (50m) 09.-11.06.2023.!
Vise...
05.06.2023.
HPS Kadetski GP #6, Miting "ŽABAC" za nama na PVC Mladost (50m), 03.-04.06.2023.!
Vise...
05.06.2023.
U Krškom (SLO) kadeti na 52. Pokalu "Krško 2023" u subotu 27.05.2023.!
Vise...
26.05.2023.
U Splitu na Ekipnom PH 20.-21.05.2023., obje ekipe izborile TOP 6 plasman među najboljima u HR!
Vise...
26.05.2023.
48. izdanje Mitinga "POKAL MESTA LJUBLJANA", 20.-21.05.2023. u Ljubljani na Kodeljevu (50m)!
Vise...
15.05.2023.
23. Velika nagrada PK SISAK Janaf, uspješno za nama u Sisku 13.05.2023.!
Vise...
15.05.2023.
Mlađi natjecatelji uspješni na provjeri u sklopu ZG Lige u subotu 06.05.2023. na PVC Mladost!
Vise...
26.04.2023.
U Rijeci na Kantridi (50m) kadeti uspješni na Mitingu "Rijeka 2023"!
Vise...
26.04.2023.
"Junior cup 2023" - Velika nagrada PKSJ u Sisku uspješno za nama 22.04.2023.!
Vise...
24.04.2023.
18. Festival plivanja, organizacijski te rezultatski uspješno za nama na BK Svetice 15.-16.04.2023.! Čestitke sudionicima!
Vise...

Sponzori:





KLUPSKA OPREMA - naručivanje



Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 27.11.2023.
Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 (25m) za dobne skupine 25.-26.11.2023.!







Natjecatelji dobnih skupina od mlađih juniora do seniora sezonu nastupa u malom, 25m bazenu nastavili su provjerom na BK Utrina u Novom Zagrebu u sklopu Regionalnog prvenstva Hrvatske Regije 3.


Zagrebački plivački savez priredio je tako u subotu 25. i u nedjelju 26. studenog 2023. ovaj susret za preko 300 natjecatelja iz 13 klubova Regije 3 HPS-a.


Ova je završna provjera i test mogućnosti pred Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine u Rijeci od 14. do 17. prosinca poslužila kao odličan trening za uštimavanje detalja u funkcionalno motoričkoj izvedbi te pripremi za zadnji "okršaj" 2023. godine u malome bazenu na Prvenstvu.


Na dvodnevnom je susretu organiziranom kroz tri dijela programa nastupala i naša ekipa od 53 natjecatelja u svim dobnim skupinama (mlađi juniori, juniori, mlađi seniori, seniori) uz podršku trenera Kežmana, Berislavića i Severa, a nastupima na utrinskom bazenu razveselili su nas brojnim uspjesima, kako u pojedinačnim tako i u štafetnim utrkama.


Uspješan natjecateljski vikend za nama donio nam je ukupno 147 plasmana među najbrža tri po kategorijama, ovoga puta na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 u distribuciji 54x Z, 40x S, 53x B.


Pohvaljujemo nastupe svih članova ekipe te koristimo priliku da čestitamo najuspješnijima po kategorijama u nastavku:



MLAĐI JUNIORI


ONDRAÅ EK Jan 2009

1. mjesto 50m prsno, 30.74
1. mjesto 100m prsno, 1:07.15
1. mjesto 200m prsno, 2:23.96


DOMANOVAC Jura 2007

1. mjesto 50m leđno, 27.32
1. mjesto 100m mješovito, 1:00.20
2. mjesto 200m mješovito, 2:12.77


PRODANOVIĆ Lena 2009

1. mjesto 50m leptir, 29.63
1. mjesto 400m mješovito, 5:11.00
3. mjesto 100m leđno, 1:07.95


VIĆAN Lana 2009

1. mjesto 100m mješovito, 1:07.60
2. mjesto 50m leptir, 29.75
2. mjesto 200m mješovito, 2:27.68
2. mjesto 400m mješovito, 5:16.43


ŽEREBNI Mia 2008

1. mjesto 50m prsno, 35.96
2. mjesto 100m leptir, 1:11.78
2. mjesto 200m slobodno, 2:13.20
3. mjesto 50m slobodno, 28.34


ISAKOVIĆ Marta 2010

1. mjesto 200m prsno, 2:52.43
2. mjesto 100m leđno, 1:06.80
3. mjesto 400m mješovito, 5:18.02


SREMAC Lea 2008

1. mjesto 100m prsno, 1:18.37
2. mjesto 50m prsno, 36.74


KEŽMAN Fran 2007

1. mjesto 100m slobodno, 54.22
2. mjesto 100m prsno, 1:07.49


ŽUNIĆ Vito 2008

1. mjesto 200m leđno, 2:13.26
3. mjesto 200m mješovito, 2:15.15
3. mjesto 200m slobodno, 2:00.13


MIJIĆ Natali 2009

2. mjesto 100m slobodno, 1:03.11


SLADE ŠILOVIĆ Tea 2009

3. mjesto 50m leptir, 31.36
3. mjesto 100m mješovito, 1:10.74
3. mjesto 200m mješovito, 2:32.69


Å PEHAR Jan 2007

3. mjesto 50m slobodno, 25.23
3. mjesto 100m leđno, 1:02.48


NIKOLIĆ Ela 2009

3. mjesto 100m slobodno, 1:03.33


BAČIĆ Franko 2007

3. mjesto 100m slobodno, 55.12


BRCKOVIĆ Filip 2007

3. mjesto 50m leđno, 28.72


VELIČKOVIĆ Marko 2008

3. mjesto 50m leptir, 27.28



4x50m SLOBODNO mlađi juniori
1. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:37.04

DOMANOVAC Jura, ŽUNIĆ Vito, BAČIĆ Franko, KEŽMAN Fran


4x200m SLOBODNO mlađe juniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 8:50.24

PRODANOVIĆ Lena, ISAKOVIĆ Marta, ŽEREBNI Mia, RESNIK Eva


4x50m MJEŠOVITO mlađe juniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 2:03.73

ISAKOVIĆ Marta, RESNIK Eva, SLADE ŠILOVIĆ Tea, MIJIĆ Natali


4x50m MJEŠOVITO mlađi juniori
1. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:45.82

ŽUNIĆ Vito, ONDRAŠEK Jan, DOMANOVAC Jura, KEŽMAN Fran


4x100m SLOBODNO mlađe juniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:03.86

ISAKOVIĆ Marta, RESNIK Eva, VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena


4x100m MJEŠOVITO mlađe juniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:35.44

MIJIĆ Natali, RESNIK Eva, SLADE ŠILOVIĆ Tea, HREN Dora


4x100m MJEŠOVITO mlađi juniori
1. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 4:03.74

VRANIĆ Matko, PERIĆ Ninko, BRCKOVIĆ Filip, ŠPEHAR Jan


4x50m SLOBODNO mlađe juniorke
2. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 1:52.40

VIĆAN Lana, MIJIĆ Natali, HREN Dora, RESNIK Eva




JUNIORI


ONDRAÅ EK Jan 2009

1. mjesto 100m prsno, 1:07.15
1. mjesto 200m prsno, 2.23.96
2. mjesto 50m prsno, 30.74


ZANINOVIĆ Sibe 2005

1. mjesto 50m slobodno, 24.54
1. mjesto 100m leptir, 58.92
3. mjesto 100m slobodno, 52.84


VIĆAN Lana 2009

1. mjesto 100m mješovito, 1:07.60
2. mjesto 200m mješovito, 2:27.68
2. mjesto 400m mješovito, 5:16.43
3. mjesto 50m leptir, 29.75


PRODANOVIĆ Lena 2009

1. mjesto 400m mješovito, 5:11.00
2. mjesto 50m leptir, 29.63


DOMANOVAC Jura 2007

1. mjesto 50m leđno, 27.32
3. mjesto 100m mješovito, 1:00.20
3. mjesto 200m mješovito, 2:12.77


SREMAC Lea 2008

1. mjesto 100m prsno, 1:18.37


ŽUNIĆ Hana 2006

2. mjesto 50m prsno, 35.57
2. mjesto 100m slobodno, 1:01.93


ISAKOVIĆ Marta 2010

2. mjesto 200m prsno, 2:52.43
3. mjesto 100m leđno, 1:06.80
3. mjesto 400m mješovito, 5:18.02


GERÅ AK Dora 2007

2. mjesto 100m prsno, 1:19.05
3. mjesto 200m prsno, 2:53.99


KEŽMAN Fran 2007

2. mjesto 100m prsno, 1:07.49


ŽEREBNI Mia 2008

3. mjesto 50m prsno, 35.96
3. mjesto 200m slobodno, 2:13.20


SLADE ŠILOVIĆ Tea 2009

3. mjesto 100m mješovito, 1:10.74


VRDOLJAK Toni 2006

3. mjesto 50m leptir, 26.44



4x50m SLOBODNO juniori
1. mjesto DUBRAVA juniori, 1:36.84

ZANINOVIĆ Sibe, VRDOLJAK Toni, MIODRAG Fran, MARIĆ Noa


4x200m SLOBODNO juniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 8:50.24

PRODANOVIĆ Lena, ISAKOVIĆ Marta, ŽEREBNI Mia, RESNIK Eva


4x50m MJEÅ OVITO juniorke
1. mjesto DUBRAVA juniorke, 2:02.88

VIĆAN Lana, GERŠAK Dora, PRODANOVIĆ Lena, HREN Dora


4x50m MJEÅ OVITO juniori
1. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:45.82

ŽUNIĆ Vito, ONDRAŠEK Jan, DOMANOVAC Jura, KEŽMAN Fran


4x100m SLOBODNO juniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:03.86

ISAKOVIĆ Marta, RESNIK Eva, VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena


4x100m MJEÅ OVITO juniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:35.44

MIJIĆ Natali, RESNIK Eva, SLADE ŠILOVIĆ Tea, HREN Dora


4x100m MJEÅ OVITO juniori
1. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 4:03.74

VRANIĆ Matko, PERIĆ Ninko, BRCKOVIĆ Filip, ŠPEHAR Jan


4x50m SLOBODNO juniori
2. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:37.04

DOMANOVAC Jura, ŽUNIĆ Vito, BAČIĆ Franko, KEŽMAN Fran


4x50m SLOBODNO juniorke
2. mjesto DUBRAVA juniorke, 1:52.25

ŽUNIĆ Hana, ŽEREBNI Mia, PRODANOVIĆ Lena, ISAKOVIĆ Marta


4x50m MJEÅ OVITO juniori
2. mjesto DUBRAVA juniori, 1:46.83

MIODRAG Fran, DRAGUN Jurica, MARIĆ Noa, ZANINOVIĆ Sibe


4x100m SLOBODNO juniorke
2. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:05.36

ŽEREBNI Mia, SLADE ŠILOVIĆ Tea, HREN Dora, ŽUNIĆ Hana


4x50m SLOBODNO juniorke
3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 1:52.40

VIĆAN Lana, MIJIĆ Natali, HREN Dora, RESNIK Eva


4x50m MJEÅ OVITO juniorke
3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 2:03.73

ISAKOVIĆ Marta, RESNIK Eva, SLADE ŠILOVIĆ Tea, MIJIĆ Natali




MLAĐI SENIORI


VRBANEC Vanja 2005

1. mjesto 100m leptir, 1:05.35
1. mjesto 200m leptir, 2:30.35
3. mjesto 200m slobodno, 2:11.13


ONDRAÅ EK Jan 2009

1. mjesto 100m prsno, 1:07.15
1. mjesto 200m prsno, 2:23.96
3. mjesto 50m prsno, 30.74


VIĆAN Lana 2009

1. mjesto 100m mješovito, 1:07.60
2. mjesto 200m mješovito, 2:27.68
2. mjesto 400m mješovito, 5:16.43
3. mjesto 50m leptir, 29.75


PRODANOVIĆ Lena 2009

1. mjesto 400m mješovito, 5:11.00
2. mjesto 50m leptir, 29.63


ZANINOVIĆ Sibe 2005

1. mjesto 100m leptir, 58.92
3. mjesto 50m slobodno, 24.54


SREMAC Lea 2008

1. mjesto 100m prsno, 1:18.37


ISAKOVIĆ Marta 2010

2. mjesto 200m prsno, 2:52.43
3. mjesto 100m leđno, 1:06.80
3. mjesto 400m mješovito, 5:18.02


GERÅ AK Dora 2007

2. mjesto 100m prsno, 1:19.05
3. mjesto 200m prsno, 2:53.99


ŽUNIĆ Hana 2006

2. mjesto 50m prsno, 35.57
3. mjesto 100m slobodno, 1:01.93


DOMANOVAC Jura 2007

2. mjesto 50m leđno, 27.32
3. mjesto 200m mješovito, 2:12.77


KEŽMAN Fran 2007

2. mjesto 100m prsno, 1:07.49


GNJATOVIĆ Tin 2004

2. mjesto 100m mješovito, 59.77


SLADE ŠILOVIĆ Tea 2009

3. mjesto 100m mješovito, 1:10.74


ŽEREBNI Mia 2008

3. mjesto 50m prsno, 35.96




SENIORI


MILIN Antonio 1999

1. mjesto 50m prsno, 28.68
1. mjesto 50m leptir, 23.80
1. mjesto 100m mješovito, 55.30


ONDRAÅ EK Jan 2009

1. mjesto 100m prsno, 1:07.15
1. mjesto 200m prsno, 2:23.96


VRBANEC Vanja 2005

1. mjesto 100m leptir, 1:05.35
2. mjesto 200m leptir, 2:30.35
3. mjesto 200m slobodno, 2:11.13


VIĆAN Lana 2009

1. mjesto 100m mješovito, 1:07.60
3. mjesto 50m leptir, 29.75


ŽUNIĆ Hana 2006

2. mjesto 50m prsno, 35.57
3. mjesto 100m slobodno, 1:01.93


PRODANOVIĆ Lena 2009

2. mjesto 50m leptir, 29.63
3. mjesto 400m mješovito, 5:11.00


KEŽMAN Fran 2007

2. mjesto 100m prsno, 1:07.49


ISAKOVIĆ Marta 2010

3. mjesto 100m leđno, 1:06.80
3. mjesto 200m prsno, 2:52.43


SLADE ŠILOVIĆ Tea 2009

3. mjesto 100m mješovito, 1:10.74


GNJATOVIĆ Tin 2004

3. mjesto 100m mješovito, 59.77


SREMAC Lea 2008

3. mjesto 100m prsno, 1:18.37


ZANINOVIĆ Sibe 2005

3. mjesto 100m leptir, 58.92


DOMANOVAC Jura 2007

3. mjesto 50m leđno, 27.32



4x200m SLOBODNO seniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 8:50.24

PRODANOVIĆ Lena, ISAKOVIĆ Marta, ŽEREBNI Mia, RESNIK Eva


4x50m MJEÅ OVITO seniorke
1. mjesto DUBRAVA juniorke, 2:02.88

VIĆAN Lana, GERŠAK Dora, PRODANOVIĆ Lena, HREN Dora


4x100m SLOBODNO seniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:03.86

ISAKOVIĆ Marta, RESNIK Eva, VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena


4x100m MJEÅ OVITO seniorke
1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:35.44

MIJIĆ Natali, RESNIK Eva, SLADE ŠILOVIĆ Tea, HREN Dora


4x50m SLOBODNO seniori
2. mjesto DUBRAVA juniori, 1:36.84

ZANINOVIĆ Sibe, VRDOLJAK Toni, MIODRAG Fran, MARIĆ Noa


4x50m MJEÅ OVITO seniori
2. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:45.82

ŽUNIĆ Vito, ONDRAŠEK Jan, DOMANOVAC Jura, KEŽMAN Fran


4x100m SLOBODNO seniorke
2. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:05.36

ŽEREBNI Mia, SLADE ŠILOVIĆ Tea, HREN Dora, ŽUNIĆ Hana


4x50m SLOBODNO seniori
3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:37.04

DOMANOVAC Jura, ŽUNIĆ Vito, BAČIĆ Franko, KEŽMAN Fran


4x50m SLOBODNO seniorke
3. mjesto DUBRAVA juniorke, 1:52.25

ŽUNIĆ Hana, ŽEREBNI Mia, PRODANOVIĆ Lena, ISAKOVIĆ Marta


4x50m MJEÅ OVITO seniorke
3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 2:03.73

ISAKOVIĆ Marta, RESNIK Eva, SLADE ŠILOVIĆ Tea, MIJIĆ Natali


4x100m MJEÅ OVITO seniori
3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 4:03.74

VRANIĆ Matko, PERIĆ Ninko, BRCKOVIĆ Filip, ŠPEHAR Jan




Rezultati natjecanja su u cjelosti dostupni na internetskim stranicama Zagrebačkog plivačkog saveza ili u rubrici REZULTATI.


Pobjednike i osvajače odličja po kategorijama možete potražiti u galeriji na službenoj Fb stranici kluba:

https://hr-hr.facebook.com/dubravaswimming/



Do novih susreta i nadmetanja, marljivo trenirajte!


















Site by Ivica Sindicic