Gdje smo
Vijesti:
28.05.2024.
Miting "ŽABAC" za kadete i mlađe za nama na PVC Mladost (50m) 18.-19.05.2024.!
Vise...
28.05.2024.
U Rijeci uspješni na "Kantrida Open" natjecanju 11.05.2024.!
Vise...
13.05.2024.
"MITING ZPK" uspješan za PK DUBRAVA i natjecatelje, 04.05.2024. na BK Utrina (50m)!
Vise...
13.05.2024.
"Junior cup" 13. Velika nagrada PKSJ u Sisku za nama 04.05.2024.!
Vise...
02.05.2024.
10. Miting "RIJEKA 2024" za kadete i mlađe za nama na Kantridi (50m) 28.04.2024.!
Vise...
02.05.2024.
"24. Velika nagrada PKSJ" u Sisku za nama 20.04.2024. na SRC SISAK (50m)!
Vise...
16.04.2024.
Međunarodni, 19. "FESTIVAL PLIVANJA" uspješno za PK Dubrava na BK Svetice 13.-14.04.2024.!
Vise...
11.04.2024.
MULTINATIONS YOUTH i JUNIOR međunarodna natjecanja sa predstavnicima naše ekipe u Skoplju (MKD) i Grazu (AUT), 06.-07.04.2024.!
Vise...
28.03.2024.
Međunarodni susret reprezentacija u Beogradu (SRB), 23.-24.03.2024. sa našim predstavnicima u sastavu HR plivačke reprezentacije!
Vise...
28.03.2024.
Miting "ŽABICA MSM Swim shop" za nama na PVC Mladost (50m) 23.03.2024.!
Vise...
22.03.2024.
19. Miting "Sv. Patrik 2024" iza nas na BK Utrina (25m), 16.-17.03.2024.
Vise...
20.03.2024.
Organizirali smo međunarodno natjecanje "ARENA Open", 9.-10.03.2024. na Sveticama! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
21.02.2024.
Prvenstvo Hrvatske za kadete (25m) u Zadru, 17.-18.02.2024. uspješno za mladu ekipu!
Vise...
14.02.2024.
Regionalna prvenstva Hrvatske Regije 3 za mlađe kategorije, početnike, mlađe kadete i kadete održana na PVC Mladost na Savi (25m)!
Vise...
23.01.2024.
Miting "MEDO" prvo natjecanje u 2024. za mlađe natjecatelje uspješno za nama!
Vise...
22.12.2023.
2023. godinu završili smo nastupom na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
13.12.2023.
Polufinale Antonia Milina na LEN Europskom prvenstvu (25m) u Otopeniju (ROU), 05.-10.12.2023.!
Vise...
04.12.2023.
"SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" uspješno za mladom ekipe kluba u Sisku 02.12.2023.!
Vise...
27.11.2023.
Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 (25m) za dobne skupine 25.-26.11.2023.!
Vise...
22.11.2023.
14. Miting "Sv. Krševan" u Zadru na Višnjiku (25m) za nama 18.-19.11.2023.!
Vise...
14.11.2023.
51. MM "MLADOST 2023", 11.-12.11.2023. na PVC Mladost (25m) uspješno za nama!
Vise...
14.11.2023.
U Koprivnici na bazenu Cerine 11.11.2023. na 12. Kupu Grada Koprivnice (25m)!
Vise...
18.10.2023.
U Ljubljani na Tivoliju 14.-15.10.2023. na natjecanju "RIBIN Jesenski pokal" uz postignut HR rekord za kadetkinje na 4x50m slobodno!
Vise...
18.10.2023.
Na Mitingu "VIDRA" kod ZPK na Utrinama (25m) uspješni u nastavku 2023. godine!
Vise...
24.07.2023.
KADETI na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu 21.-22.07.2023. sezonu 2022./23. uspješno priveli kraju! Čestitatmo ekipi!
Vise...
24.07.2023.
Na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu, 13.-16.07.2023. selekcije uspješno završile sezonu 2022./23.! Čestitamo ekipi!
Vise...
04.07.2023.
Regionalno prvenstvo Hrvatske za dobne skupine Regije 3 u Zagrebu na BK Utrina (50m) 01.-02.07.2023.!
Vise...
04.07.2023.
Na 37. Zlatnom Medvjedu u Zagrebu na BK Svetice (50m), 24.-25.06.2023.!
Vise...
23.06.2023.
Mlađi kadeti i početnici na Regionalnom prvenstvu Regije 3 uspješni na završnoj provjeri sezone 2022./23.!
Vise...
16.06.2023.
U Zagrebu na Seniorskom PH na BK Svetice (50m) 09.-11.06.2023.!
Vise...

Sponzori:





KLUPSKA OPREMA - naručivanje



Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 16.04.2024.
Međunarodni, 19. "FESTIVAL PLIVANJA" uspješno za PK Dubrava na BK Svetice 13.-14.04.2024.!






Tradicionalni, 19. po redu proljetni susret natjecatelja dobnih skupina mlađih kadeta i kadeta na "FESTIVALU PLIVANJA" u Zagrebu, okupio je 460 natjecatelja iz 28 klubova iz Bosne i Hecegovine, Slovenije te Hrvatske.


Zadovoljstvo nam je bilo biti domaćinom na Bazenskom kompleksu Svetice u subotu, 13. i u nedjelju, 14. travnja 2024. godine na provjeri u velikom, 50m bazenu u nastavku ciklusa provjera natjecatelja mlađih dobnih kategorija.


Dvodnevno druženje u Zagrebu ponudilo nam je nadmetanja u 4 kategorije među plivačicama i plivačima među kojima su oni najbolji nagrađeni medaljama "Festival plivanja" po disciplinama, dok su najuspješniji, njih ukupno 16 (8M, 8Ž) prema ukupnom zbroju bodova 4 rezultata natjecanja na završnoj svečanosti proglašenja pobjednika nagrađeni peharom organizatora te poklon bonom tvrtke DECATHLON, tvrtke donatora Festivala plivanja.


I za natjecatelje ekipe PK Dubrava, natjecanje te nastup na domaćem bazenu pred ispunjenim tribinama u odličnoj je konkurenciji donijelo niz zapaženih nastupa, plasmana i rezultata u sve 4 kategorije u koje su plivači razvrstani prema ključu godišta: A - 2010., B - 2011., C - 2012., D - 2013.


Na ovom smo susretu i provjeri doplivali do ukupno 41 plasmana među najbrža tri natjecatelja u distribuciji 19 Z, 9 S, 13 B, dok je ukupno 65 predstavnika kluba branilo boje ekipe na ovom međunarodnom susretu.


Ovim putem te prilikom pohvaljujemo nastupe svih članova kluba te čestitamo najuspješnijima po kategorijama s pregledom presjeka u nastavku:



KADETI (A, B)


ISAKOVIĆ Marta 2010 (A)

1. mjesto 100m leptir, 1:08.20
1. mjesto 200m leđno, 2:28.12
1. mjesto 100m slobodno, 1:02.96
1. mjesto 400m slobodno, 4:46.02
2. mjesto 100m prsno, 1:23.08

1. mjesto apsolutnog poretka „Festivala plivanja“ u zbroju bodova iz 4 rezultata natjecanja


ARHANIĆ Sara 2011 (B)

1. mjesto 50m slobodno, 28.51
1. mjesto 200m leđno, 2:36.28
1. mjesto 100m slobodno, 1:03.42
1. mjesto 100m leđno, 1:09.85

2. mjesto apsolutnog poretka „Festivala plivanja“ u zbroju bodova iz 4 rezultata natjecanja


BRAKIĆ Tea 2011 (B)

1. mjesto 200m slobodno, 2:19.65
1. mjesto 100m prsno, 1:19.32
1. mjesto 400m slobodno, 4:54.38
2. mjesto 200m prsno, 2:53.53
3. mjesto 100m slobodno, 1:05.10

4. mjesto apsolutnog poretka „Festivala plivanja“ u zbroju bodova iz 4 rezultata natjecanja


ŠUGAR Marin 2011 (B)

1. mjesto 100m leptir, 1:10.85
2. mjesto 200m mješovito, 2:37.05
2. mjesto 100m leđno, 1:11.36
3. mjesto 200m leđno, 2:33.86


HREN Dora 2010 (A)

1. mjesto 50m slobodno, 28.69
3. mjesto 100m slobodno, 1:04.94


TOMIĆ Gabrijel 2011 (B)

1. mjesto 100m prsno, 1:19.43
3. mjesto 200m prsno, 3:03.35


BARTA Klara 2011 (B)

2. mjesto 100m leđno, 1:13.84
3. mjesto 50m slobodno, 29.60


MRČELA Marino 2010 (A)

3. mjesto 50m slobodno, 27.44

6. mjesto apsolutnog poretka „Festivala plivanja“ u zbroju bodova iz 4 rezultata natjecanja


SREMAC Mia 2010 (A)

3. mjesto 200m prsno, 3:06.19


BENC Leon 2010 (A)

3. mjesto 100m leptir, 1:08.40


DUJIĆ Karla 2010 (A)

3. mjesto 200m leđno, 2:40.70




MLAĐI KADETI (C, D)


ČUKELJ Tena 2013 (D)

1. mjesto 50m prsno, 40.82
1. mjesto 100m prsno, 1:30.70
2. mjesto 50m slobodno, 31.88


BEŠEN Emanuel 2013 (D)

1. mjesto 100m leptir, 1:26.87
1. mjesto 50m leptir, 37.30


ISAKOVIĆ Meri 2013 (D)

1. mjesto 50m slobodno, 31.84
2. mjesto 50m leptir, 36.02


ARHANIĆ Ema 2013 (D)

2. mjesto 50m leđno, 36.87
2. mjesto 100m slobodno, 1:12.00
3. mjesto 50m slobodno, 32.28
3. mjesto 50m prsno, 43.29
3. mjesto 100m prsno, 1:37.52


RZAUNEK Borna 2013 (D)

3. mjesto 50m slobodno, 33.35



Rezultati natjecanja u cjelosti su u formi Zapisnika po dijelu programa te izvješća kluba dostupni u rubrici REZULTATI, dok dio stmosfere sa natjecanja i bazena pogledajte na službenoj Fb stranici kluba:

https://hr-hr.facebook.com/dubravaswimming/




Kao organizator te priređivač međunarodnog Festivala plivanja, Plivački klub Dubrava zahvaljuje svim klubovima te sudionicima na odazivu, kao i velikom interesu za nastupom.


Također, zahvalu upućujemo i tvrtki DECATHLON na praćenju programa i projekata kluba uključivanjem u realizaciju Festivala plivanja 2024. godine i pružanjem podrške mladim natjecateljima.


Veliko HVALA svim zainteresiranim roditeljima na odazivu i praćenju programa natjecanja sa tribina BK Svetice!



"FESTIVAL PLIVANJA 2024" SAŽETAK


Sudionika: 461 (243 M, 218 Ž)
Klubova: 28
Države: Bosna i Hercegovina, Slovenija, Hrvatska


Najuspješniji natjecatelji na 19. Festivalu plivanja u Zagrebu:


PLIVAČICE

1. Marta Isaković (Dubrava Zagreb), 2223 bodova
2. Sara Arhanić (Dubrava Zagreb), 2150
3. Lucija Elizabeta Tomaževič (Aqua Ljubljana), 2084
4. Tea Brakić (Dubrava Zagreb), 2064
5. Nera Klečina (Mladost Zagreb), 2063
6. Tricija Gartner (Aqua Ljubljana), 2044
7. Franka Špehar (Mladost Zagreb), 2041
8. Marta Crvelin (Mladost Zagreb), 2034


PLIVAČI

1. Isak Đokić (Maksimir Zagreb), 1875 bodova
2. Leo Pleše (Mladost Zagreb), 1757
3. David Jinek (Medveščak Zagreb), 1757
4. Karlo Petek (Barok Varaždin), 1744
5. Jak Novak (Aqua Ljubljana), 1734
6. Marino Mrčela (Dubrava Zagreb), 1727
7. Juraj Mihaljević (Mladost Zagreb), 1719
8. Niko Miknić (Nevera Rijeka), 1676



KLUBOVI SUDIONICI

JADRAN, Split
MEDVEŠČAK, Zagreb
HAPK MLADOST, Zagreb
ZADAR
ZAGREBAČKI PLIVAČKI KLUB
SISAK JANAF
IGRA, Zagreb
OLIMP, Zabok
OSIJEK
ČAKOVEČKI PLIVAČKI KLUB
NOVI ZAGREB
MEĐIMURJE, Čakovec
NATATOR, Zagreb
PERAJA, Zagreb
BAROK, Varaždin
NEVERA, Rijeka
CERINE, Koprivnica
TREŠNJEVKA, Zagreb
ORKA, Zagreb
SESVETE, Zagreb
GORICA, Velika Gorica
MAKSIMIR, Zagreb
ZRINJSKI, Mostar (BiH)
AQUA, Ljubljana (SLO)
CELULOZAR, Krško (SLO)
KURENT PA, Ptuj (SLO)
RIBA ŠD, Ljubljana (SLO)



Rezultati natjecanja na stranicama Hrvatskog plivačkog saveza na linku:

https://www.hrvatski-plivacki-savez.hr/vijesti/festival-plivanja-2024



HVALA VOLONTERIMA, PLIVAČIMA KLUBA JUNIORSKE SELEKCIJE NA NESEBIČNOJ POMOĆI U PRIPREMI I PROVEDBI NATJECANJA: Erik, Filip, Kristijan, Lukas, Nikola




















Site by Ivica Sindicic