Gdje smo
Vijesti:
13.07.2019.
Kadetsko prvenstvo Hrvatske očekuje nas na domaćem BK Svetice (50m) 19.-20.07.2019.! Sretno!
Vise...
13.07.2019.
Posljednji HPS HEP GP sezone, 34. Zlatni medvjed posjetili smo na BK Svetice (50m) 13. i 14.07.2019.!
Vise...
08.07.2019.
Regionalno Prvenstvo Hrvatske Regije 3 za dobne skupine (50m) posjetili smo 06.-07.07.2019. na PVC Mladost!
Vise...
24.06.2019.
Iza naše najbolje ekipe uspješan je nastup na Otvorenom Prvenstvu Hrvatske na domaćem bazenu na Sveticama (50m), 21.-23.06.2019.!
Vise...
16.06.2019.
ZG Liga za seniore, juniore i ml. juniore u sezoni 2018./19. završila je održanim 6. kolom, 15.06.2019.!
Vise...
10.06.2019.
Mlada ekipa početnika i ml. kadeta nastupala je na Regionalnom PH Regije 3 (50m), 08.-09.06.2019.!
Vise...
03.06.2019.
Posljednje mini GP natjecanje sezone, "Mali Mornar" posjetili smo u Splitu na Poljudu (50m), 01.-02.06.2019.!
Vise...
03.06.2019.
Početnici su provjerili mogućnosti u sklopu 3. i 4. kola ZG Lige za početnike 01.06.2019.!
Vise...
26.05.2019.
18. Miting ZPK, HPS Grand prix #5, posjetili smo na bazenu Utrina (50m) 25.-26.05.2019.!
Vise...
20.05.2019.
Vikend 18.-19.05.2019. donio je nastupe naših ekipa u Rijeci, Vinkovcima i Ljubljani!
Vise...
13.05.2019.
Mini GP 10. sv. Kvirin (50m) iza je naše mlade ekipe u Sisku 11. i 12.05.2019.!
Vise...
29.04.2019.
Sudjelovali smo na 18. Lima kupu u Vukovaru!
Vise...
15.04.2019.
16. Festival plivanja organizirali smo na BK Svetice (50m), 13.-14.04.2019.! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
18.03.2019.
Ekipno PH u Rijeci donijelo nam je plasman na 2. mjesto poretka u muškoj i ženskoj konkurenciji!
Vise...
18.03.2019.
Sudjelovali smo na 15. Mitingu za najmlađe, mitingu "Sv. Patrik" na bazenu Utrina (25m)!
Vise...
12.03.2019.
HPS mini GP "ŽABAC" posjetili smo na PVC Mladost (50m) 09.-10.03.2019.!
Vise...
02.03.2019.
Miting "MEDEK", najmlađi su natjecatelji posjetili 02.03.2019. na Zimskom plivalištu Mladost (25m)!
Vise...
02.03.2019.
ZG Liga nastavljena je 5. kolom, održanim u subotu 02.03.2019. na bazenu Utrina (50m)!
Vise...
19.02.2019.
Početnici su uspješan nastup zabilježili na Regionalnom PH Regije 3 na bazenu Utrina (25m)! Čestitamo!
Vise...
19.02.2019.
GP miting "Victoria-Primorje" uspješno je iza naše ekipe na Kantridi (50m) u Rijeci 16.-17.02.2019.!
Vise...
11.02.2019.
Kadetska je ekipa uspješno nastupala na PH (25m) za kadete u Zagrebu, 09.-10.02.2019.! Čestitamo!
Vise...
03.02.2019.
ZG Liga nastavljena je 4. kolom, održanim u subotu 02.02.2019. na PVC Mladost (50m)!
Vise...
29.01.2019.
Kadeti i mlađi kadeti nastupali su na Regionalnom PH Regije 3 na bazenu Utrina (25m) 26.-27.01.2019.!
Vise...
21.01.2019.
HPS mini GP Miting "MEDO" posjetili smo na bazenu u Jelkovcu (25m) 19.-20.01.2019.!
Vise...
26.12.2018.
Prvenstvo Hrvatske (25m) u Rijeci od 21. do 23.12.2018. bilo je posljednja provjera u 2018.!
Vise...
15.12.2018.
ZG Liga za početnike 1. i 2. kolo uspješno je iza naše najmlađe ekipe u subotu 15.12.2018. (25m)!
Vise...
09.12.2018.
HPS mini GP #3, "Sv. Nikola 2018" iza je naše mlade ekipe u Varaždinu (25m) 08.12.2018.!
Vise...
09.12.2018.
ZG Liga nastavljena je 3. kolom u 25m bazenu Utrina u subotu 08.12.2018.!
Vise...
03.12.2018.
SISAK mali - memorijal Miriana Vasilj, iza je naše mlade ekipe na bazenu SRC-a Sisak (25m)!
Vise...
25.11.2018.
Regionalno PH Regije 3 za dobne skupine održano je na bazenu Utrina, 24.-25.11.2018.!
Vise...
18.11.2018.
HPS mini GP #2, 10. sv. Krševan (25m) iza je naše mlade ekipe u Zadru 17.-18.11.2018.!
Vise...
12.11.2018.
46. Miting "Mladost 2018" i 2. postaju HPS HEP GP-a posjetili smo 10. i 11.11.2018. na PVC Mladost!
Vise...
12.11.2018.
Sudjelovali smo na Kupu grada Koprivnice (25m) u subotu 10.11.2018.!
Vise...
04.11.2018.
ZG Liga nastavljena je 2. kolom, održanim 03.11.2018. na bazenu Utrina!
Vise...
28.10.2018.
Jadran Grand prix, HPS HEP GP #1 posjetili smo u Šibeniku 27.-28.10.2018!
Vise...
22.10.2018.
Sudjelovali smo na 13. Mitingu "Vidra" na bazenu Utrina (25m) 20.10.2018.!
Vise...
16.10.2018.
Nastupali smo u Šibeniku na 1. mini GP natjecanju sezone, sv. Mihovilu 13. i 14.10.2018.
Vise...
16.10.2018.
Sezona 2018./19. u ZG Ligi otvorena je 1. kolom održanim 13.10.2018.!
Vise...
30.07.2018.
Sezonu smo završili nastupom na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu na BK Svetice (50m) od 26.-29.07.2018.!
Vise...
24.07.2018.
Nastupali smo na ljetnom Kadetskom prvenstvu Hrvatske 20.-21.07.2018. u Zagrebu!
Vise...

Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 10.06.2019.
Mlada ekipa početnika i ml. kadeta nastupala je na Regionalnom PH Regije 3 (50m), 08.-09.06.2019.!



Plivački vikend 08.-09.06.2019. ponudio nam je brojna uzbuđenja u velikom, 50m bazenu PVC Mladost na Savi u sklopu Regionalnog prvenstva Hrvatske Regije 3 za mlađe kadete i početnike.


U završnici ljetnog dijela sezone 2018./19. Zagrebački plivački savez priredio je tako ovu smotru najboljih mladih natjecatelja zagrebačkih klubova, organiziranu kao dvodnevno druženje za preko 440 početnika i mlađih kadeta iz 11 gradskih klubova.


Velik odaziv najmlađih natjecatelja Regije 3 HPS-a ponudio je niz uzbudljivih utrka u ukupno 10 individualnih i 3 štafetne discipline za mlađe kadete te u 9 individualnih i 3 štafetne discipline za početnike, raspoređenih u tri dijela programa.


Među skupinom je vršnjaka, a uz pratnju trenerice Benzan te trenera Vočanca, Miličića i Česmadžiskog nastupala i naša najbrojnija ekipa na ovom regionalnom državnom susretu, njih ukupno 108 (63 M / 45 Ž), te su se uspjeli izboriti za zapažene plasmane i uspjehe, između kojih ističemo ukupno 48 plasmana među najbolja tri u kategorii (17 Z, 14 S, 17 B).


Također, ističemo ukupni ekipni plasman ekipe početnika koja je u zbroju malih bodova muške i ženske konkurencije iz svih pojedinačnih i štafetnih disciplina regionalnog prvenstva, osvojila 2. mjesto sa osvojenih 2820 bodova! ČESTITAMO NAJMLAĐI!


Najistaknutiji pojedinci ekipe DUBRAVA SWIMMING u kategoriji mlađih kadeta, sa plasmanom među najbolja tri natjecatelja bili su Marin Sunara, Marta Žuvić, Mia Žerebni, Tea Slade Šilović i Ana Babić, dok su u kategoriji početnika najviše uspjeha imali Jan Ondrašek i Petar Šimun Omazić kod dječaka te Marta Isaković, Dora Hren, Ella Papac i Mia sremac kod djevojčica.


Tako je Marin Sunara (2007) osvojio dvije srebrne medalje u disciplinama 100 i 200 leđno te brončanu medalju u disciplini 100 slobodno.


Marta Žuvić (2008) postala je peterostruka prvakinja Regije 3 i bila je najuspješnija mlađa kadetkinja Prvenstva, a zlata je osvajala u utrkama na 100, 200 i 400 slobodno te na 100 i 200 leđno, a velik je doprinos dala i u štafetnim utrkama.


Mia Žerebni (2008) pobjedila je na 100 leptir, sjajna je druga bila na 50 leptir i 200 mješovito, a broncu pridodaje u utrci na 100 prsno. Pratila ju je Tea Slade Šilović (2009) sa sjajne tri medalje i to sve tri brončanoga sjaja u utrkama na 100 leđno, 50 i 100 leptir. Ana Babić (2009) pridodaje mlađe kadetskoj ekipi još jednu broncu i to u utrci na 200 prsno u završnici Prvenstva.



Pojedinačnom uspjehu pridodajemo i štafetne uspjehe i to muških mlađe kadetskih štafeta na 4x100 slobodno gdje su Fran Kežman, Vito Žunić, Franko Bačić i Marin Sunara sa 4:33.05 doplivali do srebrne medalje, dok je štafeta 4x100 mješovito u sastavu Marin Sunara, Fran Kežman, Vito Žunić, Franko Bačić s vremenom 5:11.40 doplivala do trećega mjesta i brončane medalje.


Ženska je štafeta mlađih kadetkinja na 4x100 slobodno s vremenom 4:51.76 doplivala do srebrne medalje u sastavu Lana Senješ, Mia Žerebni, Tea Slade Šilović i Marta Žuvić, dok su Tea Slade Šilović, Ana Babić, Mia Žerebni i Marta Žuvić doplivale također do srebra na 4x100 mješovito u vremenu 5:37.76.


Mješovita MIX štafeta (2M/2Ž) u kategoriji mlađih kadeta sa broncom oko vrata zaključila je Prvenstvo i to u sastavu Marin Sunara, Fran Kežman, Mia Žerebni i Marta Žuvić s vremenom 5:19.38.


ČESTITAMO EKIPI MLAĐIH KADETA!



Mlađi od mlađih kadeta, početnici također su nas obradovali sa odličnim utrkama, gdje je Jan Ondrašek (2009) slavio 4 zlata u utrkama na 50 i 100 prsno, 50 leptir i 100 slobodno te 1 srebro u utrci na 200 mješovito. Pratio ga je Petar Šimun Omazić (2009) pobjedom na 50 slobodno, drugi je Petar bio na 50 leptir i treći na 50 leđno.


U ženskoj konkurenciji početnica Marta Isaković (2010) slavila je pobjede na 50 i 100 leđno, srebra na 50 i 100 slobodno te broncu na 200 slobodno. Dora Hren (2010) pobjedu je odnjela na 50 slobodno, sjajna druga bila je na 200 slobodno, dok broncu pridodaje još i na 100 slobodno. Ella Papac (2010) srebro odnosi na 100 leđno, broncu na 50 prsno i još jednu broncu na 50 leđno, dok Mia Sremac (2010) pojedinačne uspjehe početnica zaključuje s broncom oko vrata u utrci na 200 mješovito.


Sjajan su vikend upotpunili nastupi početnika u štafetnim utrkama u kojima su naše plivačice osvojile sva 3 moguća zlata u štafetnim utrkama kategorije početnika, a ni dečki nisu bili nezapaženi.


Pobjedničku štafetu na 4x50 mješovito plivale su Marta Isaković, Ella Papac, Mia Sremac i Dora Hren, a pobjedile su sa 3:00.30. Pobjednice na 4x50 slobodno bile su Mia Sremac, Dora Hren, Ella Papac i Marta Isaković u vremenu 2:39.34, dok su pobjednice na 4x100 slobodno s vremenom 5:53.29 bile Marta Isaković, Rebecca Matijanec, Mia Sremac i Dora Hren, a sjajnu priču zaključuju početnice druge štafete na 4x50 slobodno u kojoj su doplivale do bronce s vremenom 2:51.77, a u sastavu Aure Ranjeva, Sara Arhanić, Ana Mrvelj i Rebecca Matijanec.


Muška štafeta početnika na 4x50 slobodno osvojila je srebrnu medalju s vremenom 2:20.92, a u sastavu Petar Šimun Omazić, Filip Đukić, Lukas Hmelina i Jan Ondrašek. Štafetu na 4x100 slobodno, koja je doplivala do bronce s vremenom 5:25.69 činili su Petar Šimun Omazić, Dominik Kulišić, Filip Đukić i Jan Ondrašek, dok je štafeta na 4x50 mješovito nastupala u sastavu Dominik Kulišić, Lukas Hmelina, Jan Ondrašek i Petar Šimun Omazić te je s vremenom 2:42.15 doplivala do završne bronce ekipe DUBRAVA SWIMMING na ovom Prvenstvu.


ČESTITAMO POČETNICI!


Rezultati natjecanja u cjelosti su dostupni u rubrici REZULTATI.


I na kraju, veliko hvala najvjernijim navijačima, roditeljima na velikoj podršci sa tribina bazena uza Savu, kao i za podršku i angažman tijekom čitave sezone 2018./19. na izmaku.


U nastavku, a do kraja sezone (19.07.) slijedi nam daljnji marljiv i predan rad uz obilje zabave, smijeha, veselja i druženja.


Budite i dalje s nama i uz nas ...

















Site by Ivica Sindicic