Gdje smo
Vijesti:
14.06.2020.
NA BAZENU SVETICE OD 15.06.2020.!
Vise...
31.03.2020.
NOVO! OBAVIJEST ČLANOVIMA: Plaćanje članarine - SVIBANJ!
Vise...
09.03.2020.
Muška ekipa osvojila je 2., a ženska ekipa 3. mjesto na Ekipnom A prvenstvu održanom u Splitu! Čestitamo!
Vise...
17.02.2020.
Najmlađa je ekipa uspješno završila nastup na Regionalnom PH Regije 3 (25m) za početnike 15.-16.02.2020.!
Vise...
10.02.2020.
Kadetska je ekipa uspješno završila nastup na Prvenstvu Hrvatske za kadete u Korčuli 08.-09.02.2020.! Čestitamo!
Vise...
10.02.2020.
Miting "Victoria-Primorje", HPS HEP GP #3, iza je naše ekipe u Rijeci na Kantridi (50m) 08.-09.02.2020.!
Vise...
01.02.2020.
ZG Liga za seniore, juniore i ml. juniore nastavila se održanim 3. kolom, 01.02.2020. na PVC Mladost (50m)!
Vise...
27.01.2020.
Iza mlade ekipe nastup je na Regionalnom PH Regije 3, održanom na BK Utrina (25m), 25.-26.01.2020.!
Vise...
20.01.2020.
Posjetili smo Miting "MEDO" u sklopu 4. postaje HPS mini GP ciklusa provjera u sezoni 2019./20.
Vise...
18.12.2019.
Prvenstvo Hrvatske u 25m bazenu iza je naše najbolje ekipe u Splitu od 14.-16.12.2019.! Čestitamo Dubravaši!
Vise...
15.12.2019.
Sudjelovali smo na 1. i 2. kolu ZG Lige za početnike 14.12.2019.!
Vise...
09.12.2019.
Posjetili smo HPS mini GP miting #3, tradicionalni "Sv. Nikola" u Varaždinu (25m), 08.12.2019.!
Vise...
01.12.2019.
Posjetili smo 15. "SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" u 25m bazenu SRC-a Sisak 30.11.2019.!
Vise...
25.11.2019.
Regionalno PH Regije 3 uspješno je iza naše najbolje ekipe na bazenu Utrina (25m) 23.-24.11.2019.!
Vise...
18.11.2019.
Mlada je ekipa nastupala u Zadru na 11. Mitingu "Sv. Krševan" u sklopu 2. postaje HPS mini GP-a sezone 2019./20.!
Vise...
11.11.2019.
47. Miting "Mladost 2019" posjetili smo u sklopu HPS HEP GP#2 postaje na bazenu PVC Mladost 09.-10.11.2019.!
Vise...
11.11.2019.
Sudjelovali smo na 10. Kupu grada Koprivnice 09.11.2019. (25m)!
Vise...
28.10.2019.
Sudjelovali smo na HPS HEP GP#1 mitingu "JADRAN GP" u Splitu na SC Poljud (25m) 26.-27.10.2019.
Vise...
20.10.2019.
Nastupali smo na 14. Mitingu VIDRA na bazenu Utrina (25m) 19.10.2019.!
Vise...
12.10.2019.
Nastupom na mini GP natjecanju "Sv. Mihovil" u Šibeniku mlada ekipa otvorila je sezonu 2019./20.!
Vise...
12.10.2019.
Sezonu smo otvorili nastupom na 1. kolu ZG Lige na bazenu Utrina (25m) 05.10.2019.!
Vise...
03.08.2019.
Sezonu 2018./19. završili smo nastupom na Prvenstvu Hrvatske za dobne skupine, 29.07.-01.08.2019. na PVC Mladost!
Vise...
21.07.2019.
Nastupali smo na Kadetskom prvenstvu Hrvatske na domaćem BK Svetice (50m), 19.-20.07.2019.!
Vise...
13.07.2019.
Posljednji HPS HEP GP sezone, 34. Zlatni medvjed posjetili smo na BK Svetice (50m) 13. i 14.07.2019.!
Vise...
08.07.2019.
Regionalno Prvenstvo Hrvatske Regije 3 za dobne skupine (50m) posjetili smo 06.-07.07.2019. na PVC Mladost!
Vise...

Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 27.01.2020.
Iza mlade ekipe nastup je na Regionalnom PH Regije 3, održanom na BK Utrina (25m), 25.-26.01.2020.!



Plivački vikend 25.-26.01.2020. na bazenu Utrina u Novom Zagrebu ponudio nam je niz uzbuđenja za nabolje mlade natjecatelje Regije 3 HPS-a u dobi od 10 do 14 godina na zimskom Regionalnom prvenstvu Hrvatske.


Završno druženje sezone za mlađe kadete u malom, 25m bazenu i ujedno posljednja prilika kadetima za uhvatiti vlak za Kadetsko prvenstvo Hrvatske u Koručili (08.-09.02.2020.), okupilo je preko 300 natjecatelja iz 10 gradskih klubova.


Dvodnevni je susret organiziran kroz tri dijela programa priredio Zagrebački plivački savez, a među skupinom su vršnjaka nastupali i predstavnici naše mlade ekipe, njih ukupno 96 uz podršku i pratnju trenera Severa i Česmadžiskog te trenerice Benzan.


Uspješne smo nastupe zabilježili u obje kategorije Prvenstva, i u mlađe kadetskoj i u kadetskoj, a na ovom su se natjecanju naši predstavnici na pobjedničko postolje penjali 31 put (6 Z, 12 S, 13 B).


U kadetskoj su kategoriji pojedinačno najuspješniji bili Jakov Rimac, Dora Geršak i Lucija Brkičić sa izborenim plasmanom na pobjedničko postolje, dok su uspješni bili i sastavi muških i ženskih štafeta na 4x100 slobodno i 4x100 mješovito te mix štafeta na 4x100 mješovito.


Jakov Rimac (2006) plasirao se je na 3. mjesto u disciplini 800 slobodno, Dora Geršak dva je puta srebrna bila na 100 prsno i 200 prsno, dok je Lucija Brkičić tri puta bila na pobjedničkom postolju i to na 800 slobodno 2., 200 leptir 3. i na 400 mješovito 3.


Muška je štafeta na 4x100 slobodno u sastavu Filip Staub, Tomo Rukavina, Franko Bačić i Jakov Rimac osvojila treće mjesto, dok su Tomo Rukavina, Fran Škarica, Andro Antonić i Jakov Rimac na 4x100 mješovito uzeli još jednu broncu.


Ženski sastav štafete na 4x100 slobodno osvojio je srebrnu medalju za koju su se izborile Dora Perše, Lucija Brkičić, Karla Križanović i Lana Senješ, dok su Dora Perše, Dora Geršak, Lucija Brkičić i Karla Križanović na 4x100 mješovito uzele brončanu medalju.


Kadeti su niz osvojenih odličja zatvorili sa utrkom na 4x100 mješovito MIX (2M/2Ž) gdje su Tomo Rukavina, Dora Geršak, Lucija Brkičić i Jakov Rimac doplivali do brončane medalje u oštroj gradskoj konkurenciji.


Ekipu mlađih kadeta u muškoj su konkurenciji predvodili Jan Ondrašek, Vito Žunić, Leon Kolar i Petar Šimun Omazić, dok su kod djevojčica pojedinačno najuspješnije bile Tea Slade Šilović, Lana Vićan, Lena Prodanović i Ela Nikolić.


Uz pojedinačne plasmane pohvaljujemo i nastupe muških i ženskih štafetnih sastava na 4x100 slobodno i 4x100 mješovito te MIX štafetu na 4x100 mješovito.


Najuspješniji kod dječaka, Jan Ondrašek (2009) pobjedio je na 100 prsno i 100 mješovito, drugi je bio na 200 prsno, dok je dvije bronce još pridodao na 100 leptir i 200 mješovito.


Vito Žunić (2008) pobjedio je na 100 slobodno, dok je drugoplasirani bio na 50 leptir, a dvojcu se je priključio i trećeplasirani Leon Kolar (2008) na 400 slobodno te Petar Šimun Omazić (2009) trećeplasirani u utrci na 50 leptir.


Kod djevojčica Tea Slade Šilović (2009) pobjedila je na 50 leptir, a tri puta druga bila je na 200 slobodno, 400 slobodno i 200 mješovito.


Pratile su je plasmanom na postolje Lana Vićan (2009) pobjednica na 100 leđno, Lena Prodanović (2009) 2. na 50 leptir te Ela Nikolić trećeplasirana na 100 leđno.


Muški je sastav štafete na 4x100 slobodno pobjedio s vremenom 4:36.57, a plivali su Vito Žunić, Natko Stjepan Ruždjak, Petar Šimun Omazić i Leon Kolar.


Plivačice su u obje štafetne utrke osvojile 2. mjesto i to na 4x100 slobodno Mara Hofmann, Tea Slade Šilović, Marta Isaković i Ela Nikolić, dok srebro na 4x100 mješovito uzimaju Ela Nikolić, Mara Hofmann, Tea Slade Šilović i Lana Vićan.


Mješovita MIX štafeta na 4x100 u sastavu Ela Nikolić, Jan Ondrašek, Vito Žunić i Tea Slade Šilović zaključuju niz osvojenih medalja ekipe DUBRAVA SWIMMING na ovom Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 za mlađe kadete i kadete.


Rezultati natjecanja u cjelosti su dostupni u rubrici REZULTATI ili na internetskim stranicama Hrvatskog plivačkog saveza.


Po završetku ove provjere najboljih mladih natjecatelja, plivači se okreću pripremi u vodi i na suhom za drugi dio sezone 2019./20. i nastupe u velikom, 50m bazenu.


Puno uspjeha svim članovima ekipe u nastavku ...
















Site by Ivica Sindicic